Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hungarista lányok! Ti hol...

Hungarista lányok! Ti hol szoktatok ruhákat vásárolni magatoknak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Miért, hogy öltözik egy hungarista lány?
2012. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
acélbetétes, ahhoz nadrág..hungarista póló..
2012. febr. 28. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Rocker vagyok,de nem hungarista!

Acélbetétesem Steel márkájú,15 soros fekete.Nadrágnak sötét farmert szoktam venni,a terepmintás is tetszik,de abból még nem láttam mondjuk egyenes vagy csövesebb szárút, a trapéz meg alapból nem jön be. Ennyi ami talán közös lehet a rockerek és hungaristák öltözködésében. Amúgy rockpince.hu vagy van direkt ilyen csak különböző nyomott mintájú pólót áruló bolt, ott sok nacionalistás póló van. Egerben és Nyíregyen tudnék 1-1 boltot mondani,ahol láttam már ilyet:)

2012. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annó a Jeans Clubból, most leginkább a Cosmosba megyek. Persze néhány pólóm van a miheztartás végett is, azt a [link] Szkítia boltokban vettem. Vagy én is ajánlhatom a rockpincét, ha néha lemegyek, egész jó cuccokat szoktam látni:).
2012. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Turulboltban vannak jók.:)) De amúgy szerintem az is jó egy hungarista lánynak, ha kicsit népiesebb cuccokban jár, mert az is "hírdeti" ezt az "ideológiát".:D
2012. febr. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj, Móricz Zsigmond körtéri Turulbolt bezárt.:( Éppen ma néztem.
2012. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kac-kac-kac. Te biztos nem vagy hungarista, illetőleg nem vagy tisztában a dolgokkal. Sajnos ez gyakori. Egy hungarista nő/lány ügyel arra, hogy nő maradjon, ezért nagyrészt inget/blúzt és szoknyát visel. A magassarkút mi el szoktuk hagyni, mert egészségtelen, meg csöppet sem nőies. Egy "nemzeti radikális", vagy hogy hívják magukat hord acélbetétes bakancsot stb. Ezeket pedig megtalálod az interneten is.
2012. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]


Mondjuk az elsőn unisex pólók vannak.

Mondjuk én nem vagyok lány. A Hungarista oké.

2012. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!