Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon durva ez a cipő számomra?

Nagyon durva ez a cipő számomra?

Figyelt kérdés

Erről a cipőről lenne szó:

[link]

14 éves lány vagyok és már régóta szemeztem vele.. ma megkaptam. szerintetek milyen? suliban bátran hordhatom?:)



2012. aug. 23. 11:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj,de szerintem csúnya.Ha csinosan öltözködsz hozzá,biztos jól mutat.Szerintem várhatnál vele 1-2 évet,mondjuk miután elballagtál(ha még általánosba jársz)
2012. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Két tannyelvű angol gimnáziumba járok:) 9.osztály.
2012. aug. 23. 11:23
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
nagyon jól néz ki :D én is 14 lány vagyok nekem nem ez a stílusom de nagyon jól néz ki :D hát suliba minden nap nehord de ha valami fontos dolog vagy akár csak illik a többi ruhádhoz akkor nyugodtan
2012. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha tudsz benne járni ,akkor nemdurva ,és nyugodtan hordhatod :)

Ha nem ,akkor gyakorolgass otthon a tükör előtt ;)

2012. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
hát kissé elegánsabb eseményekre vedd inkább fel szerintem (:
2012. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Jól néz ki.

Lehet benne suliba menni, a telitalpú cipőkben könnyebb járni, és kényelmesebbek is, mint a tűsarkúak. Mondjuk egy idő után már ebbe is tud fájni a láb... :)

Simán hordhatod.

2012. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon csúnya bár nem nekem kellet volna válaszolnom aki csak deszkás cipőt vesz fel
2012. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%

nem durva, manapság amúgy is minden 14 éves ilyet hord. suliba is nyugodtan felveheted, iagzság szerint ebben semmi ielegáns nincs.


OFF: remélem azért nemcsak ilyen bumszli bokacsizmákat lehet majd kapni :S

2012. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csúnya.


Viszont ha mindenképp akarsz, akkor ne a Tally-ban vagy más ruhaboltban vegyél, mert drága és ócska cipőt kapsz.

2012. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket! Jó ha van más is úgy vele, ahogy én gondolom, hogy jó. A magassarkúban, telitalpúban járás nem akadály nekem, mert én nem tudok egyszerűen begörnyedten menni, tehát mindig kihúzom magam, és úgy is ülök. Valószínűleg ez segít abban hogy tudok benne járni.:) nem mindennapos lábbelinek gondoltam, csak olyan alkalmakon, vagy még pár sulis nap.. pl majd most szeptember 3.-án.:) Elhiszem, hogy vannak olyanok, mint te is pl., hogy nem szeretsz plázázni, csakhogy az eddigi Tally Weijl-es ruháim, cuccaim bírják a legjobban ha viselem, mert nem nyúlik ki, nem megy össze, nem válik le a talpa, stb. ez a legmegbízhatóbb üzlet számomra, ruházati célból.:)

Szívesen elfogadok további kommenteket!:)

2012. aug. 23. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!