Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok harisnyához illik a...

Csajok harisnyához illik a nyitott magassarku (papucs) vagy egy szandál vagy zárt magassarkú?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem zárt magassarkú illik hozzá a legjobban!
2012. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
másodjára kérdezed, de még mindig rossz kategória -.-
2012. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egyértelműen zárt magassarkú ...
2012. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Egy pár éve ebből sem csináltak gondot, de manapság már ciki vagy, ha nyitott cipővel veszel fel harisnyát.
2012. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Papucs formához nem, de nyitott orrú szandállal okés a harisnya.
2012. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem illik a nyitott cipő harisnyához.
2012. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 harisnyababee ***** válasza:

Elsősorban zárthoz illik. Viszont nyitotthoz is elképzelhető pl egy ilyen: [link]


Ezt sztem pont a nyitott cipőkhöz találták ki. Vagy esetleg még olyat is vehetsz fel szandálhoz, aminek nincs megvastagított orrésze.

2012. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit a hetes válaszoló linkelt, szerintem egyáltalán nem mutat jól. Ettől már az is jobb lenne, ha meglenne a "lábujjrész" is.

Nem tudtam, hogy csak pár éve van úgy, hogy nyitott cipőhöz nem húzunk harisnyát, mert nekem 15 évvel ezelőtt is azt mondta unokatesóm, aki akkor 27 éves volt, hogy harisnyát csak zárt orrúhoz veszünk fel. Egy körömcipőhöz simán jó, sőt, ahhoz kell is venni, szerintem még ehhez a típusához is.

Papucshoz egyáltalán nem megy a harisnya.

2012. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocs, kimaradt a link. Szóval még az ilyen típusú körömcipőhöz is kell harisnya szerintem, hiába nyitott:

[link]

2012. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!