Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen időben csizma helyett...

Ilyen időben csizma helyett viselhetek magassarkú nyitott cipőt?

Figyelt kérdés
Van még aki télen hordja?? persze hha nincs hó meg stb, és csak nájlonharisnyával ...
2010. febr. 22. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


Én egész télen kb. 10- szer viseltem csizmát. Akkor is laposat, mert jeges, csúszós utak voltak.

Most már nem hordok csizmát, harisnya+ körömcipő.


Ha nem fázol, akkor viseld nyugodtan, senki nem fog UFOnak nézni, nyugi :)

2010. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
62%
Ha szőke plázacica vagy akkor igen :))
2010. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

barna vok, és csak elvétve plázacica :)

amúgy köszi a válaszokat, van egy kedvenc kis fekete magassarkúm, nézegettem mások lábát, de csizmát hordtak, ugyhogy én sem akartam kitűnni a többiek közül :D holnap bevállalom, már unom a csizmát :)

még1szer köszi a válaszokat!

2010. febr. 22. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sokat hordtam nyitott cipő télen, amikor nem volt hó, de főleg sár. És lám, nem vagyok plázacica, sőt!

De ne használd azt a szót, hogy nájlon, mert úgy csak az öregasszonyok hívják a nylon (nejlon) harisnyát:D

2010. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem még kicsit korai, de te tudod...

Nálunk is szinte mindenki rögtön kabát nélkül jött suliba, csak mert kisütött a nap, de nem volt jó idő, fújt a szél.

2010. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem főként az egészségedre kéne odafigyelned... inkább a csizma, mint egy komolyabb betegség, nem?
2010. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!