Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szoknyát vegyek fel...

Milyen szoknyát vegyek fel iskolai ünnepségekre?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és szeretném felvenni a most divatos magasított derekú ceruzaszoknyát, de az nem lenne túl sablonos, mivel a suliban szinte minden felsős lány ilyet hord?

Szerintem jól állna, mivel nem vagyok sovány, de szerintem csinos az alkatom.

Vagy ha nem, milyen szoknyát javasoltok (esetleg "sima" ceruzaszoknya)?

Alacsony vagyok, és ha ilyen szoknyát akarok, akkor mindenképp éktalpú/magassarkú cipőt kell vennem ugye?

Előre is köszönöm a segítséget!:D



2012. aug. 24. 08:27
 1/5 A kérdező kommentje:

"Vagy ha nem, milyen szoknyát javasoltok"-elrontottam, ez így értelmetlen

Ha szerintetek túl sablonos, milyen szoknya lenne jó?

-esetleg sima ceruzaszoknya?

2012. aug. 24. 09:01
 2/5 anonim ***** válasza:
nem fontos éktalpú cipővel felvenni jó a balerina cipő is
2012. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor vegyem a magasítottat, vagy maradjak a hagyományosnál, köszi a választ. :-)
2012. aug. 24. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem mindegy hogy magasított vagy sima. Válazd azt ami jobban áll, jobban érzed magad benne vagy jobban illik a stílusodhoz. Toom ez idegesítő sablonszöveg,de ez van XD.

Amúgy ha egyedi akarsz inkább korigáld egy jó övvel (pl, lazán a derekadon hagyj valami elegáns övet(CSAK A SIMÁNÁL) Szerintem ha alacsonyabb vagy, inkább a simát válaszd valami szandival . A magasított szárút akkor vedd föl, ha optikailag akarod növelni a melleidet+ a lábadat nyújtani. Viszont összességébe pont kihangsúlyozza az alacsonyságot úgyhogy ha ezt veszed fel tuti magassarkú(abba viszont hogy fogod végigállni az évnyitót?) Vedd ezeket a szempontokat figyelembe választáskor! Inkább a hajaddal hívd fel a figyelmet!

Remélem segítettem!:) 15/L

2012. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Mindenképp szeretném nyújtani a lábamat, a mellemet még nem szükséges kihangsúlyozni, de mégis a magasított felé húzok,mivel szerencsére az évnyitón ülni fogunk.

Amúgy egy fekete 4-5 cm-es csatos éktalpú cipőt szeretnék felvenni.

Köszi a segítségedet!!!!:-)

2012. aug. 26. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!