Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan kevés lány hord...

Miért olyan kevés lány hord manapság szoknyát?

Figyelt kérdés

csak például, hogy nem ilyen ribis ultramini-szoknyára gondolok, hanem ilyesmikre:

[link]

[link]

Persze nem a ruha a lényeg, neg nem az, hogy ez egy japán lány van az egyik képen, de mindig nagyon örülök, ha egy lányon ilyesmi van, szerintem nagyon nőies. :) Vagy csak én hiányolom a szoknyás lányokat?

F 19


2012. aug. 4. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
mert elég sz*rok...
2012. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sok lányt látok ilyesmi szoknyákban, amikor kimegyek az utcára. De szerintem sokan azért nem hordanak szoknyát, mert kényelmetlenül érzik benne magukat, túl kövérnek látják magukat, vagy csak egyszerűen nem illik a stílusukhoz.

Én személy szerint azért nem hordok, mert kövér vagyok. De ha lefogyok, csak szoknyákat és ruhákat fogok hordani, mert imádok nőiesen öltözni. Na jó, azért néha fogok nadrágot is viselni... :D

2012. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor rossz helyen jársz! :D

Én úgy öltözködöm, mint a második képen lévő lány. És totál szeretem a szoknyákat, nyáron csak azt hordok... Télen nem kockáztatom meg azért. De nyárra el sem tudok képzelni más ruhát magamon.

Azt, hogy más hogy öltözik, úgysem befolyásolhatod... :)

Nekem ez a stílusom és hiába mondják (pld. 1. kommentelő, hogy gáz), nekem ez tetszik.

[link]

[link] (szemcsi nélkül)

Hozzájuk hasonlítok legjobban :) Szerintem nőies, egyszerű és csinos.

19/L

2012. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem magamon nem tetszik, és nem is kényelmes, nem érzem jól benne magam.

23L

2012. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én eddig nyáron szinte csak azt hordtam, tegnap vettem fel először rövidnadrágot. Amúgy én is sok lányon látok szoknyát, nem tudom hol laksz, de erre sok van.
2012. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert nem szeretem.

Mert nem tetszik.

Mert úgy áll rajtam, mint tehénen a gatya.

Mert a legkisebb szél is felkapja, és nem akarok ott állni egy szál bugyiban.


Máskülönben meg nadrághoz is fel lehet öltözni nőiesen.

2012. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is kevés ilyen lányt látok mostanában (mondjuk én a fővárosi agglomerációban élek, ez társadalmi szempontból elég rossz környék, sokféle furcsa ember megfordul errefelé, na meg azok a tipikus tinik, akiktől aztán messze áll a nőiesség v. a férfiasság).

Budapesten viszont azért akadnak! Különösen az egyetemeken! Én tavaly lettem egyetemista, és egész meglepett, hogy ott mennyivel jobb a fiatalok megjelenése. Némelyik lány még télen is szoknyát hordott gyakran, örültem is neki nagyon!

21/f

2012. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is leszoktak a szoknyáról. Biztos szégyellik a lábukat.
2012. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Biztos szégyellik a lábukat."


Ha tényleg így lenne, akkor valszeg. nem hordanának épp csak a feneküket takaró (vagy még azt se) p*csagatyát! Már pedig nyáron ez a legjellemzőbb viselet náluk!

2012. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!