Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyám nem engedi, h. turiban...

Anyám nem engedi, h. turiban vásároljak, mert szerinte szakadt és nagymamás darabok vannak ott. Hát én ilyen szar turiba nem is mennék csak olyanba ahol normális ruhát árulnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyát sehogy se tudom meggyőzni és gondolkoztam azon h. majd elegyek oda barátnőmmel ha beleegyezik. Mit tegyek mert ez kicsit aljas húzás meg ha megkérdezi hol vettem mit válaszolnék? És csak megnézném mi van és ha nem tetszik elmegyek. Amúgy megtehetem h. plázában meg ilyen helyeken vásárolok csak ki akarom próbálni milyen a turi.

2012. aug. 25. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el bátran egy barátnőddel, ha találsz valami szuper cuccot, vedd meg, és ha megmutatod anyudnak, hogy milyen jó ruhát vettél turiban, tuti ő is megenyhül, és meglátja, hogy nem csak szakadt, nagymamás cuccok vannak ott. Javaslom a Háda illetve Cream boltjait, szuperjó ruhákat lehet ott találni! Üdv: egy megrögzött turizó:)
2012. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
menj el és vásárolj ott és ha anyud kérdezi hol vetted akkor mielőtt elmondanád h turiztad kérdezd meg h szerinte mennyibe került mond egy összeget és utána te is elmondod h valóban mennyi volt és le fog döbbenni
2012. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat amúgy Szolnokon lakom és ott tudtok valami jó turit?
2012. aug. 25. 12:04
 5/8 Kiki01 válasza:
Annak ideján az én Anyum sem engedte, pedig amikor bejöttek a turik nem sok pénzünk volt, és a turiban jobb cuccok voltak mint amiket újonnan meg tudott venni nekem:) Na, mindegy, mostanában kedvenc időtöltésem a turkálás, mert igazi kihívásnak érzem hogy egy nagy kupac sz@rből kiválogassak olyan ruhákat amiket el lehet hordani, és még méretben is jók. Hidd el, minden turiban vannak jó cuccok is, csak jó szem kell hozzá hogy meg is lásd őket. Szerintem is menj el egy barátnőddel, és addig turkálj ameddig valami igazán jó darabot nem sikerül kiválasztanod. Na, azzal állíts haza, mutasd meg Anyukádnak hogy turiztad, és akkor lehet hogy belátja hogy mégiscsak igazad van.
2012. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 25. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj el, én is a Háda Kft. boltjait ajánlom.

(Budapesten - Sugár üzletközpont, Lurdy Ház, Nagy Lajos Király útja, de van már a Corvinban és KÖKI-n is)


Sok márkás cuccuk van, ami alig vagy egyáltalán nem használt. Nekem rengeteg olyan felsőm van, ami Mark Spencer, Zara, Atmosphere stb.


Senki nem mondaná meg, hogy honnét van és ugyanolyan, sőt jobb minőség, mint a plázákban kapható társaik. Mert külföldről jön és ott minőségibbek az anyagok.


Nem bátorítalak a hazugságra, de semmi rossz nincs abban, ha valaki jól tudja beosztani a zsebpénzét. Nem tud az a ruha beszélni.


Én teljesen rákaptam és a plázákban sosem találok olyat, amit felvennék. Amit meg találok, azok meg nem érnek annyit, amit ráírnak.


Vannak olyan ismerőseim, akik magas beosztásban dolgoznak (kormányhivatal, iskolaigazgató, ügyvéd) s innét öltözködnek, de nem mondanád meg róluk.

2012. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szolnokon én mindenképpen a Szapáry úton lévő turit ajánlom! Hiller kocsmával szemben, mindent bele hami mellett van :) csak márkás cuccok vannak
2014. okt. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!