Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szolnokon ismertek jó angol...

Szolnokon ismertek jó angol turit? Amin vállfán vannak a ruhák olyan kéne, de ha nem akkor csak angol turi is jó. Amúgy az ciki ha egy 14 éves lány turiban vásárol?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szolnoki vagyok így azt nem tudom hogy hol van. De szerintem nem ciki turiból vásárolni. Nagyon jó ruhákat lehet kifogni. Senki nem fogja neked megmondani hogy azt ott vetted, csak ha elmondod valakinek. Nekem is van turiból ruhám, de senki meg nem mondaná hogy onnan van.
2012. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lemaradt: 14/L
2012. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok szolnoki de tényleg egyáltalán nem ciki. És mi az előnye? Azzal a ruhadarabbal amit turiban vásárolsz kevés esély van rá, hogy az utcán szembetalálkozol azzal a ruhával. Szeretem mert egyedi sok rucim van turiból senki se mondta még , hogy hééé te ezt turkáltad?
2012. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!