Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok nekem mondani jó...

Tudnátok nekem mondani jó minőségű ruhamárkákat?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, amik 2-3 évig minimum bírják. Gondban vagyok a vásárlással. Kevés ruhám van, de szeretnék öltözködni. Csak nem tudom honnan vásároljak. Csak a plázákat ismerem, de nagyon nem az a stílusom, ettől függetlenül ki tudok fogni normális ruhadarabokat. A múltkor elmentem a Zarába és a Pull & Bear-be, pólókat, ingeket nézni. Vettem is, bár kicsit kételkedve nézegetem őket. Nem valami szép a varrás, sok helyen kijön a cérna, illetve az anyag is nagyon vékony. Nem úgy néz ki, mintha tartósak lennének. Bár ezt meg is érteném, mert gondolom az ilyen cégeknek ez nem érdeke. Tudnátok mondani márkákat, amik megbízhatóak? Tartós, és divatos, normál áron. Minden érdekel. Farmernadrág, pullóver, póló, cipő.


Férfi vagyok.



2012. aug. 25. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Esprit a legjobb :) na jó mániás vagyok, de tényleg tartósak és jól néznek ki.
2012. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Levis, Mustang, Lee, Pepe Jeans, Gas, Wrangler, Mexx, Tommy Hilfiger, Wrangler.
2012. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!