Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen magassarkút vegyek?

Milyen magassarkút vegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és ez lenne az első komolyabb magassarkúm,de nem tudom hogy milyet vegyek.

Olyan darabra gondoltam,ami többféleképpen variálható és nem túl közönséges egy 16 évesnek.

Köszönöm!


2012. aug. 26. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
egy fekete lakkcipővel nem nyúlhatsz mellé. én azt szeretem, ha vastag a talpa(ilyen platform) mert az kényelmesebb mint a vékonytalpú
2012. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egy egyszeru fekete magassarkut, ami nem platform es max 5 cm-es sarka van
2012. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát kínai-ba semmiképp se, én megfogadtam hgoy cipőt kínaiba soha többé nem veszek


hát attól függ milyet akarsz, én sima feketét ajánlom, az megy minden színű,mintájú ruhához

2012. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is nem rég vettem meg az első magassarkúmat. Kínaiban tényleg ne vegyél, mert ócska az összes. Én humanic-ban vettem meg ezt: [link]

Egyszerű, de mégis szép és szinte mindenhez megy. Persze, nem volt olcsó, de mivel ez az egyetlen magassarkúm és iszonyatosan kényelmes, így totálisan megérte.

Ja, és egy fekete magassarkú sosem meg ki a divatból.

16/L

2012. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik hogy egy fekete magassarkúm lesz.Köszönöm!:)
2012. aug. 27. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy esetleg egy telitalpú szandit.:) szerintem az is simán bevállalható :)
2012. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Telitalpúm az van,csak most azon filózok hogy elmerjek-e benne menni szerdán egy találkozóra a barátnőimmel.(ez lenne az első magassarkús utam:))
2012. aug. 27. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!