Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnének egyedi ruháim?

Hogyan lehetnének egyedi ruháim?

Figyelt kérdés

nem akarok turkálóba vásárolni,csak arra vagyok kíváncsi,hogy van néhány megunt pólóm,amit szeretnék egyedivé tenni,ötletel?


15/L


2012. aug. 26. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Így nem tudom hogy mire gondolsz, esetleg lehet kombinálni arra ha kettőt félbevágsz és összevarrod őket vagy csinálsz egy nagyobb kivágást rá, esetleg ujjatlant csinálsz belőle.

Én egyik pólómból csináltam tornadresszt mert kellett suliba szertornára és mivel nem kaptam sehol de találtam egy hosszú atléta pólót jó árban így megcsináltam dressznek az úgy jóféle volt de már kidobtam így képet nem tudok róla küldeni. Meg ugye buliba is jó volt mert nem lógott ki a derekam csak szoknyát kellett ráhúznom és ennyi volt mert volt rajta egy divatos minta is nagyon jó darab volt az.

2012. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

valami színes pólóból vághatsz ki mintákat és fölvarrhatod egy másik pólóra vagy gombokkal is feldobhatod, ha vannak gombjaid akkor fölvarrod valamilyen mintában vagy csak úgy össze vissza...

Egyik barátnőm csinált olyat hogy egy megunt egyszínű pólójára rajzolt egy nagy szivecskét és belevagdosott ollóval, alá varrt egy másik színből egy ugyan akkora szívet és a végén úgy nézett ki mintha egy tigris karmolta volna bele azt a szívet...nagyon ötletes és szép volt :)

2012. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!