Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci lányoknak ajánlanátok...

Duci lányoknak ajánlanátok olyan ruhákat amik a számukra előnyösek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire duci az a duci? Pl. mint falusi mariann? Vagy kihez hasonlítanád?
2012. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 173 centihez vagyok most 88 kg, ami folyamatosan megy lejjebb :) Sokkal kevesebbnek szoktak tippelni, ami annak is köszönhető hogy viszonylag arányosan oszlik el (tehát pl. hasam nem hurkás, "lapos" csak éppen husis, mellem is jó hatással van az összképre) és az öltözködésemnek is köszönhető szerintem.


Jó lenne tudni, hogy te mennyire vagy arányos, milyen magas, hány kiló vagy, hogy tudjak segíteni.

2012. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy linkelj egy fotót, amin nem látszik az arcod.

2.! Neked gratulálok :)

2012. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
160 cm 80 kg a hasam lapos de puha is, széles a vállam és a csipőm,a derekam ezekhez viszonyitva elég vékony,és a fenekem a legborzasztóbb és ez zavar leginkább h nagyon nagy és nem tudok semmi jó ötletet h mik lehetnek előnyösek a számomra :(
2012. aug. 26. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Akkor ha jól gondolom kb testalkatra hasonlók lehetünk.

Nekem önmagamhoz képest jó a fenekem, tehát abban nem tudok igazán segíteni, csak a többiben. Gondolom nekem is van cicid. :)


Mindenki azt mondja, hogy akin túlsúly van, az ilyen bő felsőket hordjon... na ezzel totál nem értek eggyet, és ilyen felsőkben konkrétan 2x akkorának nézek ki. Én elegáns, nem feszülős, de mégis az alakomra illeszkedő felsőket hordok. Mellben kivágottat sokszor. Ezt próbáld te is követni! Ahol erősebb vagy, azt takard el, amit meg kiemelni érdemes, azt emeld is ki! :D


Azt is érdemes megfogadni, hogy minden ruhát próbálj föl, és csak azt vedd meg, ami jól áll! A divatot eszed ágába se jusson követni!

2012. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
V-kivágású, mell alatt húzott felsők, egyenes szárú gatyák. A magassarkút is ajánlani tudom, akár éktalpút is, ha az a kényelmesebb neked. :)
2012. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is a v nyakú felsőt ajánlom és mivel azt írtad, hogy a derekad vékony, ezért oda egy öv mindenféleképpen ajánlott.
2012. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!