Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen gyakran veszel magadnak...

Milyen gyakran veszel magadnak ruhákat?

Figyelt kérdés

én már lassan két éve még egy bugyit sem tudtam venni magamnak :(

tiszta ócska, szakadt ruháim vannak, de egyszerűen nem tudok öltözködésre kikeríteni pénzt.

jártam turkálókban, de elég silány ruhák vannak, ami pedig jobb minőségű, divatosabb az pedig néhol még drágább, mintha újonnan venném meg.


2012. aug. 28. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Nem minden turkáló olyan, ahogy leírtad. Keress olyan helyet, ahol kg-ra mérik a ruhákat, abból van jobb fajta is(barátnőm a múltkor egy gyönyörű csipkeblúzt vett 10 ft-ért,mert olyan könnyű volt:))

És tudom neked javasolni, hogyha unod a ruháidat, akkor újítsd fel őket egy kicsit!pl.:

-ha az egyiken van egy lyuk, varrj rá egy színes, vidám foltot

-egy fekete pólóra pl. festhetsz galaxis mintát, az most nagyon divat(itthon még nem,de külföldi divat oldalakon ngyon hódít,és nekem is tetszik)

-egy fehér blúzra hímezhetsz kalocsait, vagy matyót, az is egyedi és szép szerintem:)

-egy megunt hosszú gatyából csinálhatsz sortot, ha levágod, vagy halászgatyát, ha kicsit feltűröd az alját

ez a videó nekem nagyon tetszik: http://www.youtube.com/watch?v=Iee2EeIeBL0&feature=fvwrel


én egyébként, hogy a kérdésre válaszoljak:teljesen változó, hogy mikor veszek/kapok új ruhákat.De ha elosztom, kb. egy hónaponta.

2012. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem túl gyakran, évente 2-3 ruhadarabot veszek, ha szükség van rá, idén csak melltartót vettem mert muszáj volt, aztán talán még 1-2 pulcsit fogok venni, másra nincs szükségem.
2012. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!