Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik szeretik a jó márkákat,...

Akik szeretik a jó márkákat, mit gondolnak erről? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval, nektek nagyon számít, hogy egy ruha milyen márkájú?Csak azért veszitek a jó/drága márkáknál a cuccokat,mert annyival jobb a minősége bárminél,vagy mert megvetitek, ha valakin pl. turkálós/kínai ruha van?Nem azért kérdezem, mert rászorulok a turkálókra(én is imádom a márkákat, a fele cuccom olyan),de a turkálókban néha olyan jó ruhák vannak, nem tudom megállni, hogy ne vegyek meg egy-egy dolgot.

Ha például egyikőtöknek megtetszene az egyik ruhám,megkérdeznétek hogy honnan van, és én azt válaszolnám,hogy turkálóból,mit gondolnátok?



2012. aug. 28. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Minősége miatt , meg azért mert a márkásak általában jobban is néznek ki mint ezek a kínaisak de nekem is van kínais ruhám. Semmit , szomorú lennék , hogy nem tudnék magamnak venni mert a turiban gondolom nem volt több belőle :(:DDD

Van egy ismerősöm akinek hihetetlenül jó ruhái vannak és egyszer írta egy oldalon , hogy általában a turiban vásárol , kínaiba sose jár és márkás ruhái is csak egy kettő van.

2012. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:))mondjuk a kínait én is utálom, azt csak példának írtam.
2012. aug. 28. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a márkásabb cuccokat de csak cipőben ragaszkodom hozzá igazán(Vans, Fallen meg régről pár Converse, de azokat most jegelem). Turiból rengeteg ruhám van, még cipőm is, imádom ami nálunk van :D H&M-es cuccaim is vannak, Red Herring pólóm, Marks&Spencer, Mexx meg amit akarsz szinte :D

Nem néznélek le a ruháid miatt. :D A kínait a minősége miatt utálom elsősorban, de ez cink vagy nem, az Ázsa Centerbe szoktam járni fehérneműt venni :D :D

2012. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem, csak jól nézzen ki és ne kínai legyen, mert minden 2. emberen nem szeretem látni a ruháimat. A kínaival nekem nincs konkrétabb bajom, csak az amit említettem. A turkálós ruhákat én is szeretem, de sokan lenézik így hát,azt hazudok, hogy máshol vettem, senki sem fog rájönni és egyedi leszel :)

Én irigy lennék, hogy nem találok mindig olyan jó cuccokat :)

2012. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aki ezért néz le az egy hülye sznob, meg is mondhatod neki!:D én is cipőben ragaszkodik a márkáshoz.. kül a márkás és a turkálós nem feltétlenül zárja ki egymást egy csomó turkálóban egy kis szerencsével kifoghatsz egy márkás ruhát
2012. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én régen sok márkás cuccot vásároltam, de az utóbbi időbe azt vettem észre, hogy romlik a márkás cuccok minősége. Már egy kínaiba vásárolt ruhát sokkal tovább elhordok mint egy márkásat. Mostanában vagyok én is rákapva a turira kész kincsesbánya és ki lehet fogni újakat is és márkásakat is. Én még azon nevetek amikor egy jobb kinézetű boltban ugyanazok a kínai cuccok vannak mint a kínaiba és ráraknak egy csomót maguknak és a sok hülye csaj meg "jaj biztos márkás" és megveszi...a boltnak nem kínai neve van jól berendezett "menő" és ugyanazok a kínai cuccok vannak. Nevetséges. Szóval én ajánlom a turit tuti nem röhögnélek ki:)
2012. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!