Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak most akciók, leárazások...

Vannak most akciók, leárazások a pécsi Árkádban? (augusztus utolsó hétvégéje)

Figyelt kérdés

Hétvégén szeretnék Pécsre menni vásárolni, kérdésem arra vonatkozik, hogy vannak-e nyár végi leárazások a boltokban vagy már mindent elvittek, esetleg nincs / nem is volt? Potyára nem szeretnék menni, mert ősszel lesre futottam már egyszer, üresen kongott az egész pláza, nem találtam semmit.

(női pólókat, rövid és hosszabb nadrágokat, cipőt, elegáns ruhát szeretnék vásárolni, plusz férfi inget, nadrágot, cipőt...)


2012. aug. 29. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú, dögivel vannak a leárazások, legalábbis pénteken mindenhol ezt láttam, amerre csak néztem =D Sőt, egész nyáron, amikor csak bementem, mindenhol láttam az akciókat, és szerintem egy darabig el is fog tartani.

Amúgy a nyári cuccoktól próbálnak szabadulni, szóval szerintem hosszú nadrágot meg elegáns ruhát csak elvétve találsz, de a többire nagy az esélyed =)

2012. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Remélem tényleg nem üres kézzel megyek majd haza :)

2012. aug. 29. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!