Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az Alpha Industries kabát?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Erről van szó.Nektek tetszik?Nem akarok másoktól függni de azért kíváncsi vagyok,hogy mégis mi a meglátása az utcaemberének.Ez persze szubjektív de mégis érdekelne.

Igazából még az én fejembe sem alakult ki egyértelmű vélemény róla,még én is tanakodok kissé.

Igen,a 2. képen az Jensen Ackles.Alapjába véve az övé is ilyen típusú csak kisebb módosításokat végeztek rajta a karakter számára.

Esetleg tudtok ajánlani valami egyéb kabátot ha ezt nem?

18/F



2012. aug. 29. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nemkem nemjön be!
2012. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valamit tudsz ajánlani?
2012. aug. 30. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ronda:D Dean Winchesternek lehet hasznos volt a sok zsebbel a démonok ellen de utcán csak így elég fura lenne.Nem tudom mi tetszik neked ebben.
2012. szept. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem furcsa,max itt az országba.

Ázsiában is divatos most az m65.

[link]

Dean sem azért hordta,mert olyan hasznos lett volna szerintem,inkább illett a stílusához.

Szóval nekem a zsebekkel van gondom,inkább talán azzal,hogy olyan bő a fazonja.Lehet egy bélés segítene.

2012. szept. 2. 01:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Alpha dzsekik menők, elég állatul néznek ki, de ezek a párka stílusú kabátok baromi rondák. Ez nem igazán való útcai viseletre, ez a mocsártaposó katonáknak esetleg elmegy a nagy hidegben, de egyébként nem tetszik. Alphában a rövidebb mokányabb dzsekik amit nagyon állatul néznek ki. CWU-45, B-15 ös bomberek, illetve Hawk. CWU dzsekik nagyon gyilokul néznek ki. Van bőr változatuk is.
2012. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
nem tetszik, de jensen nagyon szexi benne<3 :D tudni kell visleni :P
2012. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik,bejön ez az egyszerű,férfias stílus,hordanám:)

Köszi hogy tudattad a nevét amúgy,már tudom mit keressek:D

2013. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én kaptam egyet nemrégiben, nekem sajnos kicsit nagy, 46-os méret, XL-es.

Alpha (Military Police) Industries kabát, a színe sötét olajzöld, anyaga erős, a belső része steppelt és az ujjrészén gumis passzé van. Szívesen eladnám, akár 9 ezer forintért is, mert nem tudok belehízni...

2014. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!