Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki szeretném tágítani a...

Ki szeretném tágítani a cipőmet. Elvigyem cipészhez, vagy házi módszerekkel is meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Nem szeretném tönkretenni, ezért aggódok kicsit. Tisza cipő, az egyik lábamra tökéletes, a másikat kicsit nyomja. Szerintem az egyik lábam nagyobb, mint a másik, mert az egyel nagyobb méret, már nagy volt. Eleinte jobban szorított, már úgymond bejárattam, és ha gyengén kötöm meg, szinte nem is érezni. De akkor is, egy nagyon picit jó lenne, ha tágulna, az orra felé. Lehetséges ez? Otthoni módszerek, vagy cipész?

2012. aug. 30. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak persze bőrtágítók, de mi világéletünkben úgy "járattuk" be a kicsit szorító cipőket, hogy esős időben felvettük, egy kicsit "megáztattuk", és hagytuk a lábunkon száradni, még ha nem is teljes mértékig. Tisza cipő mindent kibír:)
2012. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nagyobb egyik lábadra,mert az többet lett próbálva, vagy mert az egyik lábad erősebb mint a másik (ez mindenkinél így van). Húzz fel egy vizes zoknit és húzd fel a cipőt,aztán járkálj benne. Szerintem ki fog tágulni,régen én is csináltam ilyet:)
2012. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!