Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A tesómtól kaptam egy melltart...

A tesómtól kaptam egy melltartót és a barátnőm szerint hordanom kéne eddig csak úgynevezett sportmelltartót vagy topot hordtam . Gáz lenne ha viselném és anyukám szólna érte? És olyan nem kicsi de nem is nagy a mellem szóval közepesnél kicsit kisebb!

Figyelt kérdés

Bocs ha kicsit zavaros remélem értitek !

Jah és negatív kommentet köszi ne !!!

Kor nem fontos ne kérdezd !! :D



2012. aug. 30. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem felveheted :) az nem baj ha nincs nagy melled! a sport melltartó annyiból jó hogy nagyon kényelmes és nem vág.. lehet hogy kicsit szokatlan lesz de szerintem mindenképpen kezdj el ilyeneket hordani :)
2012. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mekkora a melltartó mérete? és hány éves vagy?
2012. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
12 -vagyok és a pontos méretet nem tudom csak annyit hogy A-s
2012. aug. 30. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor hord nyugodtan

én 70/A hordok 12/l

2. vagyok

2012. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan hordhatod, mert így legalább megszokod. Nem hordhatsz állandóan topot és sportmelltartót. :D Itthonra én is azt hordom, de suliba már nem. Egyébként teljesen lényegtelen, hogy mekkora a melled. :) 13/l
2012. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

az első vagyok!

ennyi idősen hordtam már A-s melltartót de az a lényeg hogy ne legyen az egész push-upos.. a legjobb ha egyáltalán nincs benne csak az alján van egy merevítő :)

2012. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat most már meg nyugodtam !!:)
2012. aug. 30. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!