Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen jó minőségű hosszú...

Milyen jó minőségű hosszú ujjú női felsőt vásároljak?

Figyelt kérdés

Eddig csak olcsót vásároltam piacon, kínaiban, ilyen helyeken, de már elegem lett, hogy minden őszi és tavaszi szezonban újakat kell vegyek.Mindegyik a második mosás után vagy bolyhos lett vagy kiszakadt.

Úgy döntöttem, hogy inkább kiadok érte több pénzt, de néhány évig kiszolgáljon, illetve legyen kevesebb, mert gyerkőceim mellett már nem tudok eljárogatni vásárolni.

Nem vagyok már tizenéves, tehát nem feltétlen a divat után megyek, a lényeg a jó minőség, és árban pedig egy aranyközépút.Melyik márkákat ajánlanátok?


2012. aug. 30. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én általában mindig turiban vásárlok, az ottani cuccok 5-6 évig bírják.
2012. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Szívesen néznék turiban is, csak sajnos nagyon sok alkalommal kell elmennem ahhoz, hogy egy valamit találjak.Az én gyerkőceim mellett ez sajnos kivitelezhetetlen:S
2012. aug. 31. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!