Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete combzoknit felvehetek...

Fekete combzoknit felvehetek farmer rövidnadrággal?

Figyelt kérdés

Jól nézne ki?

Vagy egy ilyesmi szoknyával?:

[link]

Vagy egy ilyen szoknyával?

[link]

Ti mihez vennétek fel?


2012. aug. 30. 21:20
 1/7 anonim válasza:
11%
jajj ne.. nehogy! kérlek.. kíméld meg tőle magadat és másokat is.. se szoknyához, se sorthoz ne vegyél fel.. de ha annyira ragaszkodsz hozzá akkor max bőrszínűt, bár melegben az sem nagyon ajánlott.
2012. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon jól nézne ki, az első szoknyával is, de akár a másodikkal is ha felülre valami sötétet veszel fel hozzá. Persze a combzokni csak akkor áll jól ha vékony lábad van és magas vagy. Ezt vedd figyelembe.
2012. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Kérlek lődd ki a szoknya-comzokni párosítást, nagyon nem jó. Shorthoz még úgy ahogy tetszik, ha jó alakú lány hordja.

(Meg ha mégis szoknya, akkor max ilyen legyen (2. összeállítás): [link]

2012. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vékony vagyok, és azt hiszem elég magas is(165cm).

Köszönöm a válaszokat, akkor azt hiszem fel fogom venni majd valamelyikkel, és egy fekete atlétával. :)

2012. aug. 30. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább térdzoknit vegyél fel a farmershorthoz.
2012. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
165 cm-el magas biztos nem vagy... de azért kellően vékony még lehetsz, kb ha olyan 40-47 kg vagy, akkor marha jól fog állni.
2012. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem baromi szexi lenne mind2vel, nem tom hol bujkálnak a lányok akik így öltöznek, de én 1et nem láttam még sajna :/
2013. febr. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!