Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat vigyek gólyatáb...

Milyen ruhákat vigyek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Szeretek nőiesen elegánsan öltözni, de szerintem egy gimis gólyatáborban fura lennék szoknyában, blúzban, meg blézerben és magassarkúban. Viszont a tornacipőket utálom, fel kéne vennem? Tudom hogy a legtöbb tini tornacsukát hord, de nekem nem tetszik. Sima farmer csinibb felsővel, kardigánnal és 3 centis "magassarkúval" jó? Vagy bírjam ki a tornacipőt?

2012. aug. 28. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
GÓLYATÁBORBA MAGASSARKÚ?? Tudod te milyen egy gólyatábor? Folyamatosan szivatnak, a földön kell fetrengened, ugrálnod kell, futnod, és még ki tudja, milyen megalázó dolgokat csinálnod. Szerintem nagyon rossz ötlet a magassarkú, mindenképpen sportcipőt vigyél, vagy kényelmes szandált, és rugalmas nadrágot, pólót, olyan ruhákat, amiket nem sajnálsz, ha sarasak, lyukasak lesznek. Ne a legmárkásabb cuccaidat vidd, mert fél perc alatt tönkremennek. Sok szerencsét! :) Melyik suliba fogsz járni?
2012. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DDD97 ***** válasza:
100%

14 évesen minek hordassz magassarkút? minek ez a műmájerkedés, hogy te már elegáns vagy. hagyjuk már. ez egy iskola.

hülyének fognak nézni, hogy te ott szoknyában magassarkúban vagy. és kényelmetlenül fogod magad érezni. és ha még lesznek olyan emberek mint én akik nem tudják befogni a nagy szájukat és megmondják vagy leírják neked hogy mit gondolnak, akkor nem lesz valami jó :D

namindegy. elnézést ha megbántottalak.

2012. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
42%
Vigyél csak magassarkút!Legyél igenis csajos!
2012. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha magassarkúban fogsz betipegni, rögtön lesz egy véleményük rólad... hadd ne írjam le mi.


öltözz lazán, sportosan, a gólyatábor nem egy bál, hogy ki kelljen öltözni. senki nem lesz koktélruhában és tűsarkúban, úgyhogy ne lógj ki a sorból. :)


és különben is, csak kényelmetlenül éreznéd magad. inkább sport/tornacipő, farmer, színes pólók, pulcsi... majd az idő eldönti :)


16/L

2012. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem bántottatok meg, de ez nem műmájerkedés én igenis így öltözöm. 15 évesen mér nem öltözhetek rendesen, elegánsan? Én úgy érzem jól magam. Nekem ez tetszik, de ennek ellenére farmerben és tornacipőben megyek, mert valóban rossz hatást váltana ki. Kedves harmadik örülök hogy vannak még csajok akik annak csajosak.
2012. aug. 29. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
4. vagyok. szerintem senki nem arra gondolt, hogy nem öltözködhetsz csajosan és elegánsan. :) de nem mindegy hogy hová veszed fel ezeket a cuccokat :) én is szeretek csinosan felöltözni, de a gólyatábor nem az a hely, ahová ez illik :)
2012. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!