Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyennek számít ez a ruhatár?...

Milyennek számít ez a ruhatár? Kicsi, átlagos, nagy?

Figyelt kérdés

10 cipő

15 zokni

10 hosszú nadrág

10 3/4-es nadrág

1 rövidnaci

10 szoknya

15 bugyi

10 melltartó

40 pópó

5 öv

5 pulcsi

2 kardigán

5 dzseki

5 kabát

3 mellény

2 sapi

4 sál

5 kesztű

2 ruha

7 fürdőruha

10 táska

5 blúz


2009. júl. 27. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem vagyok egy nagy shoppingolós de szerintem hamar összejön ennyi ruha.szóval én mondjuk szoknyát nem hordok az kiesik. de nekem is rengetek ruhám van és szerintem a fele kb nekem is "kacatos" szóval új meg jó meg minden csak lehet pont legalul van és soha nem jutok el oádig hogy felvegyem=)a 10 cipő kicsit tulzás nekem.de lehet ha jól körül nézek nekem is annyi van.D szerintem nem tré.nekem is sok ruhám van:)
2009. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szerintem ez az átlag és a nagy között van.de nem hinném h ezt oylan könnyen meg lehet határozni, mert vannak akik pl. imádják a sapikat, azoknak abból van több és lehet h kedvesebb van vmi másból, szóval érted.de szerinte a te uhatáradból nem hiányzik semmi.
2009. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 27. 18:33
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi az a pópó??? :D
2009. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én is elidőztem a pópó szó felett, elkalandoztam meg miegymás de pólóra gondolt szerintem az kérdező.

Szerintem az átlagos és a nagy között van, bár ez függ az életkorodtól hiszen van olyan ami nem megy ki a divatból és már 20 vagy nem nősz tovább így gyűlnek a ruhák. Nekem mondjuk szerintem több van de ez azért mert én három embertől kapok folyamatosan.Meg hát én ilyen téren szeretnék dolgozni úgyhogy kellenek is mert átalakítom vágom fűzöm meg minden.:D Szóval szerintem teljesen rendben van a ruhatárad.

2009. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Atyaég! Az enyém ennek a fele kb.

füdőruám pl csak 1 van, melltartóm 3. Igaz, szoknyám nagyon sok van(kb 10 és felsőm is ennyi), de kabátom és átmeneti dzsekim is csak 1-1... Táskám meg van 1 elegáns és 1 szakadt zöld tatyó, olyan átmenet a katonai málha és a túrzsák között...

21/L

2009. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

40 póló!

Bocsi elírtam!

2009. júl. 27. 19:04
 8/18 A kérdező kommentje:
12/L vagyok.
2009. júl. 27. 19:05
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem 12 évesen ez pont jó. Az évek alatt úgyis több lesz. Nekem szerintem sok ruhám van. Cipőm is vagy 50en van.:) De még igy is akarok venni. :)
2009. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

De el vannak eresztve itt pénzileg egyesek...

Nekem ennyi ruhám lenne azt sem tudnám mit vegyek fel.

Úgy látom, sajnos sokan hiszik azt, hogy ennyire fontosak a külsőségek... legyen az ember tiszta és ízléses, de ehhez nem kell 50 pár cipő és 100-120 egyéb ruhadarab... A fele is bőven elég lenne. De hát igaz, fogyasztói tarsadalomban élünk: fogyassz, vedd meg, vedd meg! :/

(18:47-es vagyok)

2009. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!