Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat volt most nyáron a...

Divat volt most nyáron a citromsárga szín? Télen divat lesz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem öltözz színesen, mert az feldobja a napod, meg lehet hogy másét is :) szóval ha nem is divat, de mindenképpen vidám. :)
2012. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak megtetszett és megvettem. Azt se tudom hogy divat volt-e, de szeretném még jövő nyáron is hordani anélkül hogy azt gondolnák hogy "nahh a tavaly nyári pólócska". Ezért kérdezem.
2012. szept. 1. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Télen általában az ilyen nyári színek nem divatok.
2012. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg a tény, hogy egyes színeket olykor divatosnak, olykor meg nem divatosnak neveznek ki önkényesen, az hülyeség. A citromsárga minden nyáron jó, mert nyárias szín, télen meg azért jó, mert vidám és ellensúlyozza a szürkeséget. És senkit nem érdekel, hogy tavalyi vagy idei vagy 5 éves ruhában vagy-e, ha az csinos, illik hozzád és harmonikus az összkép.
2012. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!