Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy deichmannos cipőt,...

Vettem egy deichmannos cipőt, de már nem tetszik, szerintetek ha visszaviszem vissza adják az árát, vagy levásárolhatom?

Figyelt kérdés
Eddig 1x volt rajtam,de nem látszik meg a talpán, meg sehol sem.július 29-én vettem,megvan a blokk, a doboz.Mit mondjak az eladónak,hogy visszaadja a pénzt, vagy levásárolhassam az árát?Olvastam pár kérdésben,hogy mondjam azt,hogy szorít, szerintetek beveszi az eladó,vagy mit mondjak?

2012. szept. 1. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Haha, én múltkor visszavittem a garanciás cipőmet, amin 1 centis lyuk lett a talpon. Bevizsgáltatták és nem adtak vissza egy forintot se, mert szerintük nem hordtam rendeltetésszerűen...

Ezek után nem hinném, hogy lenne esélyed.

2012. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
ajándékba kaptad..nem tetszik..ki szeretnéd másra cserélni...előbb nem tudtál jönni mert külföldön voltál.
2012. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2012. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nyár elején voltam úgy egy cipővel, hogy megvettem, de szorított. Visszakaptam a pénzt, de néha mondják azt is, hogy levásárolhatod az árát.

Nem hiszem, hogy rákérdezne az eladó, de ha mégis: ajándék volt, de kicsi/nagy/nem tetszik.

2012. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: És hány nap múlva vitted vissza?:)
2012. szept. 2. 09:04
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert már 1 hónapja votl,hogy vettem.:/
2012. szept. 2. 09:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen azt mondanám, hogy ajándékba kaptam, de nem tetszik, nekem ez már bejött, igaz nem is volt benne semmi hazugság, és még a lábamra se húztam fel a cipőt... ja és két hónappal később vittem csak vissza (ha jól tudom, 90 nap van rá)! amúgy hogy csináltad, hogy nem látszik a talpán sem a viselet?
2012. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát nálam az volt hogy elmentem a cipővel a Rám-szakadékba és szétkopott az oldala visszavittem és levásárolhattam :D
2012. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát csak 1x vettem fel, 2-3 órát hordtam, megtisztítottam nem kopott, vagy csak minimálisan, tök újnak néz ki.Most megnyugtattatok,akkor remélem visszaveszik,köszönöm (:.
2012. szept. 2. 11:09
 10/12 anonim ***** válasza:
én egyszer vissza vittem egy ciőt amit 1Xse hordtam és vissza adták a pénzt!(deichmannba!) mond azt, hogy egyszerse hortad!
2012. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!