Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszafizetik-e 3 belül...

Visszafizetik-e 3 belül vásásrolt Adid*s övtáskám árát, ha visszaviszem a boltba, vagy levásárolhatom az árát? Nincs semmi baja, csak nem tetszik. Természetesen megvan a blokk.

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi baja, akkor szerintem nem, esetleg, ha hibás lett volna, vagy szakadt. Azért várj még válaszokra, mert nem vagyok benne biztos.
2009. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért, mert nem tetszik nem fogják kicserélni. Csak, ha probléma van vele. Ez van, jobban át kellett volna gondolnod.
2009. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

3 napon belül kicserélik, akkor is ha nincs semmi baja. Én a Media Markt-ba vittem vissza 2 nap múlva egy krumplisütőt mert nem tetszett.

De a boltban azt mond, hogy ajándékba vetted és akinek vetted, neki már volt ilyenje, vagy nem tetszett neki, más az ízlése és akkor ki kell cserélniük mindenképpen!

Egy boltvezető

2009. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Ja és az árát nem adják vissza, csak levásárolhatod. Előző válaszoló
2009. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a blokkon, vagy uzletben nincs lathatoan feltuntetve, (kiirva),h nem adnak vissza penzt, akkor kotelesek visszaadni az arat, amennyiben sertetlen az aru, a cimke rajta van hagyva, blokk,...

Azt kell mondani,h ajandekba vetted es nem tetszik az illetonek.

2009. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg karácsonykor jönne be az ajándékozós ötlet...


De jó, hogy ezreket képes vagy kidobni egy márkára, úgy hogy nem is tetszik.

2009. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!