Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Iskolaköpeny bevezetése?

Iskolaköpeny bevezetése?

Figyelt kérdés
Szerintetek be lesz vezetve? A minden napos tesit már így is bevezették.

2012. szept. 2. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a köpennyel nem sokat segítenének a cikizésen,viszont rendes egyenruha szerintem jöhetne.:D Nekem nagyon tetszik a kockás szoknya mondjuk valami blúzzal. És akkor azt kombinálhatnánk,ahogy akarnánk meg minden,és cikizés is kevesebb lenne,vagy legalábbis néhány ember nem öltözne olyan ízléstelenül.
2012. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem lehet elfedni a köpennyel, a mobil, a táska, a cipő ugyanúgy látszana, ahogy minden más is, ami az anyagi helyzetre utal, pl. hogy milyen autóval jönnek a gyerekért és a kicsik sem idióták. Viszont az egyenruha nekem még beleférne, vagy mondjuk az, ha nem egyen lenne, de meg lenne határozva, mit lehet felvenni suliba. Meddig érjen, mit takarjon stb.
2012. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal az iskolaköpenyt azért akarják bevezetni, hogy a tanulók közötti anyagi különbségeket eltakarja.

Itt csak csendben megjegyezném, hogy egyébként az anyagi különbségeget nem eltakarni kéne, hanem csökkenteni.

Bélyegezhettek most lázadó tininek, de véleményem szerint egyenesen felháborító, hogy minden tanuló egységes, mindent eltakaró ruhába öltözzön. Az ötletből én eddig mindössze azt szűrtem le, hogy megint a ri*ancok miatt bűnhődik minden diák. Egyrészt, normális ember nem hord olyan ruhát, amely épphogy csak eltakar valamit, és nem is kezeli a szegényebbeket úgy, mintha kevesebbek lennének a nem-divatos ruháik miatt. Azért, mert egyre többen mutogatják magukat (sajnos), a nemtudom milyen márkájú ruháikban, minden ember rosszindulatú sznob lesz? Nem, de van aki igen!

Arról nem is beszélve, hogy az egyéniség, stílus TÖBBEK KÖZÖTT az öltözködésben nyilvánul meg. NEM csak abban, mielőtt ezzel jönnétek, de a ruházkodás igenis fontos dolog az ember életében. Az pedig már csak hab a tortán, hogy a saját, kényelmes ruháinkban a nap is kellemesebben telik.


Elnézést, hogy kifinomulatlan voltam, néha hajlamos vagyok az ilyesmire.

2012. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!