Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » PASIK, nektek melyik csaj...

PASIK, nektek melyik csaj tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Az, aki feltűnő ruhákba öltözik, ki van sminkelve - mondjuk mértékkel és magassarkú cipőbe jár, vagy aki sportosabban öltözik, de csinosan, nincs kisminkelve, csak max. spirál, szájfény?

Aztán még olyan kérdésem is lenne, hogy melyik haj tetszik jobban? Rövid vagy hosszú és egyenes-ki van vasalva vagy göndör-természetes?


2011. nov. 1. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki nincs kisminkelve, hosszú természetes hajú.
2011. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bazsii05 válasza:
100%
A sportosabb csajok :)A rövid haj alatt nem tudom mit értesz. Inkább a hosszú ,mindegy,hogy egyenes vagy göndör.
2011. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Öltözködésből a nőies, hajból a hosszú, az egyenes/göndör nem számít, mindkettő jöhet.
2011. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a kettő fajta tetszik. A hajból a hosszút jobban szeretem.
2011. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. nov. 1. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a nőies megjelenés híve vagyok, magassarkú hosszú haj, smink pedig ne legyen túlzásba víve.
2011. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

van aki nulla sminkkel is nagyon szép, van aki inkább sokkal, és van aki kevéssel... nekem a kevés és az alkalmi sminkkel nincs bajom. a magassarkú nagyon nőies, de nyilván nem lehet mindig azt hordani.

az biztos hogy a hosszú haj!

2011. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lapos, haj legyen normális, kevés smink, szeme körül talán, vékony test.
2011. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!