Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők ti hordok, persze...

Lányok/Nők ti hordok, persze ha testméretetek meg engedi (max.158 centis méret) gyerek méretjelzésű ruhát? És mi a tapasztalatok és véleményetek a téma kapcsán?

Figyelt kérdés

A kérdés onnan jutott szembe, hogy több barátnőm hord és azt mondja, hogy olcsóbban jobb minőséget kapnak. Igaz ez?


Egy rakat pizsamájuk és pamut alsóneműjük és topjuk van ilyen (például).



2012. szept. 4. 12:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és a plusz életkorotok! - kérem szépen megadni!
2012. szept. 4. 13:01
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
nem normális
2012. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam gyerekméretes ruhákat venni, mondjuk nem a 158-as méretűt, mert az már nem jön rám, de 164-est, 176-ost igen. Főleg pólóim, meg pizsamáim vannak ilyenek. Olcsóbbnak nem tudom, hogy olcsóbb-e, mert a gyerekruháknak is elég borsos áruk van, de én akciókkor szoktam venni és így megéri, főleg mert - én úgy vettem észre - a gyerekruhák közt több a pamutanyagú és én jobban szeretem a pamutot a bőrömön, mint a viszkózt és társait.
2012. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

170 cm vagyok, de hetek óta egy kutyás gyerekpólóval szemezek :)) De voltak gyereknadrágjaim is, csak kifogytam belőlük :'D

18 éves vagyok

2012. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ők is a 100% pamuttal "jönnek", és hogy több a kényelmesebb a gyerek méretezésűek közt.


Én láttam több pizsamát ami pofás volt, és nagy lányos vagy inkább nőcis 154-es méretben.

2012. szept. 5. 15:43
 6/19 A kérdező kommentje:
Sokat olcsóbban mint azonos fazon (és azonos anyagból) felnőtt méretben. - egymás mellet.
2012. szept. 5. 15:45
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok gyerekméretű ruhám van, főleg turikból. Igazából nem veszek észre különbséget aközött és a felnőtt méretű ruháim közt. :)

18L

2012. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

# 7/7 Időpont ma 17:16


És mi az a kevés ami a saját ruháid ilyen közt és a felnőtt méretezésűek közt a különbség (a bele vart számon kívül? ;-) )

2012. szept. 5. 17:25
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem kabatjaim vannak gyerekmeretuek vagyus inkabb ilyen dzsekik turibol.


regebben vettem felsoket is, de mar kifinomultabb noies-elegans stilusom van, szoval annyira nem.


regen gyerekpizsi is jatszott, ma mar az is haloingek intimissimibol vagy londonbol.


anyagiak sokat szamitottak anno, nah meg hogy jo minoseg es szerettem ezeket a mintas izeket jok voltak a gyerek cuccok.

most mar megtehetem hogy dragabbat veszek a londoni fizumbol nem halok bele, nah meg elegansabb a stilusom...


de amugy igaz hogy minosegibbek!

2013. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én is Londonba készülők. ;-)
2013. jún. 7. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!