Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők ti hordok, persze...

Lányok/Nők ti hordok, persze ha testméretetek meg engedi (max.158 centis méret) gyerek méretjelzésű ruhát? És mi a tapasztalatok és véleményetek a téma kapcsán?

Figyelt kérdés

A kérdés onnan jutott szembe, hogy több barátnőm hord és azt mondja, hogy olcsóbban jobb minőséget kapnak. Igaz ez?


Egy rakat pizsamájuk és pamut alsóneműjük és topjuk van ilyen (például).



2012. szept. 4. 12:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én cipőket szoktam venni, sokkal olcsóbb és ugyanúgy néznek ki, mint a felnőtt cipők. 22/L
2013. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

szinte az összes ingem, farmernadrágom, a legtöbb pólóm gyerek méretezésű.

mivel elég kicsi vagyok (156centi és mellé 42kiló) így ha akarnék sem tudnék más méretezésű ruhákat venni, mert lógnának rajtam.

2013. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
ezt el is felejtettem 20/L
2013. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Most itt Londonban azt tapasztalom, hogy még inkább igaz, hogy a "lányka"/girls ruhákkal jobban járok, ráadásul itt aztán van minden, még ?sajnos? k-s is ebben a méretben.


Ja és az elmúlt egy évben nem nőttem egy centit sem, főleg nem inchet. ;)

2013. nov. 22. 01:50
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Londonban inkább a petite vonalat keresném a ruhaüzletekben a gyerekruhák helyett.

Mo.-ra nem hozzák be. Akkor sem, ha az adott üzletnek van petite szegmense.

A gyerekruhák pedig sokszor csak hosszban jók, egyébként nem. A topok szorítanak mellben, pedig nem vagyok bögyös illetve általában nem karcsúsított fazonok. A nadrágokat is szögletes "vonalakra" szabják.

És persze a felnőtt ruhatárba bepasszítható darabokból se sok van a gyerekosztályon. Általában csak max. a "basic" termékek (egyszínű pólók, trikók ill. sportöltözék).


158/48; 29N

2013. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Normál testalkatú vagyok, 165 cm magas, mégis van egy 'gyerek'-ruhadarabom. Egy Adidas pulcsi, 176-os méretű. Gondolom ez azt jelenti, hogy 176 cm-es 'gyerekre' jó. A gyerekosztályon volt és ez volt belőle a legnagyobb méret. Véletlenül láttam meg, nagyon megtetszett, felpróbáltam, jó volt, megvettem.
2013. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer majdnem lett egy gyerekméretű farmerom. Jó volt hosszra is, csak a vádimnál mintha szorított volna. Ami hosszas hordásnál már biztos kényelmetlen lett volna. Úgy hogy fájó szívvel, de otthagytam, pedig valami 2800 ft volt csak.

Ez talán fél éve volt.

23 L

2013. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és ötlet.


[link]

2013. nov. 22. 20:16
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugh gyerekek elozo heten lattam a Forever21-ban fekete farmert 9 fontert basszus! Meg neztem egy kabatot 55 fontert (ok az nem a legolcsobb de olyan cuki)


Mar annyira varom a fizetest :)))

2013. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!