Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem gáz ilyen magassággal egy...

Nem gáz ilyen magassággal egy platform cipő?

Figyelt kérdés
181 cm magas vagyok és 14 cm a cipő sarka.
2012. szept. 5. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha téged nem zavar, ne zavarjon mást sem, szerintem vehetsz föl.

Bár én a 174 centimmel sosem veszek fel magassarkút.. egyszerűen rosszul érzem magam tőle, hogy annyira magas leszek. :D Így is zavar a magasságom.

2012. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem is nagyon sokáig zavart a magasságom, főleg azért, mert sokan piszkáltak miatta. De ma már inkább büszke vagyok rá. :)
2012. szept. 5. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem is néha piszkálnak, és remélem, hogy nem növök tovább. Bár néhány ember szerint a magasabb, valaki szerint meg az alacsonyabb lányok a szépek.:D

Remélem, én is túllépek ezen, és elfogadom, sőt, büszke leszek rá, hogy magas vagyok! :D

2012. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az jó, ha elfogadod magadat, hiszen a magasságodon nem tudsz változtatni. Szerintem nem gáz felvenni, ha tudod viselni. És hidd el, ha mások azt látják, hogy büszkén viseled a magasságod ellenére is, akkor ők is úgy fognak hozzád állni, és nem fogják cikinek tartani.
2012. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vedd csak föl :D Fiúként néha durván le tud esni az állam egy ilyen hosszú lábtól. Sexuális.
2012. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, hordd! Ne érdekeljen más véleménye! :)
2012. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezzel a magassággal amúgyis a magas csajokhoz tartozol, szóval ha Téged nem zavar, hogy így még többen lesznek alacsonyabbak nálad, akkor nincs probléma. (tőlem azért egy jó 20 centivel magasabb lennél, de szivesen lennék a helyedbe ;)) kíváncsiságból kérhetek egy képet a cipődről?
2012. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!