Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ideig tart, míg megtanu...

Mennyi ideig tart, míg megtanulok ilyeneket varrni? Sokkal bonyolultabbak, mint amilyennek látszanak?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni varrni. Lenne is hozzá segítségem, heti 2-3szor tudnék varrónőhöz járni. Csőtopokat, csőruhákat, és leggingseket szeretnék megtanulni varrni.

Szeretem ezeket a ruhadarabokat,mert jól kombinálhatók más darabokkal, kiegészítőkkel, és jól díszíthetőek. Így egyedi ruhákat hordhatnék, olyan színűeket, anyagúakat, és hosszúságúakat,ami nekem tetszik.

Tudom,h szép sorjában kell mindent megtanulni, és elsőre nem ruhát, pláne nem hordhatót, fogok varrni, de mennyi idő olyan szintre eljutni,h ezeket meg tudjam valósítani?


Ilyenekre gondolok


[link]


[link]


2012. szept. 5. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyi kell ezekhez hogy értsél a varrógéphez.

Ezek pont olyan ruhák hogy ránézel és látod hogy lehet egy ilyet megvarrni. Semmi bonyolult nincs rajta.

2012. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én anyukámtól tanultam varrni és kb. 2 alkalom gyakorlás után tudtam varrni egy csőtoppot egy csőszoknyával.:) mondjuk nem olyan volt ami a képen van, hanem egy mentaszínű pamut anyag és azon egy menta csipke:D összevarrva.:) a fwlső derékig ér, és a szoknya is onnan kezdődik. Szerintem meg tudod varrni simán:) majd űqrj hogy sikerült! 14.L
2012. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon egyszerű ruhák, talán csak az anyag beszegése lehet nehézkes.


Én magamtól tanultam varrni, csak néhány dologban kértem segítséget varrónőtől. Először régi ruhákon gyakoroltam, aztán turis ruhákon, amiket csak szűkebbre kellett venni. Nagyon jól sikerültek és hordom is őket.

2012. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindkettőtöknek!

Reméltem, h nem nagy ördöngösség, és hamar bele lehet jönni!:) Nem tudom, eddig miért nem jutott még eszembe,h magam is csinálhatnék ilyeneket, ha már egyszer alig találok olyat, amilyet szeretnék!:D

2012. szept. 5. 15:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm kedves 3. válaszoló,h írtál, és jó ötletet adtál, először majd turizok pár ruhát,amit nem sajnálok elrontani,de ha mégis jól sikerül,akkor hordhatom is!:)
2012. szept. 5. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:

ezek a világ legegyszerűbb ruhái, jó, ha ezekkel kezded!

konkrétan 2 mintát kell kivágni, egy elülső és egy hátsó részt. Oldalt összevarrod, lock-kal eldolgozod (márha van). Alját-tetejét ezután cisszahajtod, szintén lock-kal levarrod.

Ha nincs lockod (bár a varrónőnél illene lennie!), akkor előbb cikkcakkozd végig az összes szélt, és úgy varrd össze, majd vasald szét a széleit. A visszahajtást ikertűvel varrd le, cikcakkra állítva, 0-ás öltészélességgel. így a felszínen egyenes varratot kapsz, míg az alján dupla cikkcakkot.

2012. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2012. szept. 8. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!