Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek, hogy az...

Hogyan öltözzek, hogy az stílusos legyen?

Figyelt kérdés
Mindent megpróbáltam már, de soha nem érzem úgy magam, hogy divatos és stílusos vagyok. Elég gyakran vásárolok különböző ruhadarabokat. Az üzletben nagyon tetszik, aztán felveszem és egy-két viselet után rájövök, hogy semmi egyedi sincs benne, nem is áll jól, és unalmas is. Folyton megnézem az áruházakban, az utcán azokat a nőket, akik olyan ügyesen összehangolják a cuccaikat és szörnyen idegesít, hogy én nem tudom megcsinálni. Szerintetek mi alapján lehet kiválogatni a ruhadarabokat, hogy különlegesnek hassanak. Mondjuk, ha több pénzem lenne, több esélyem, de úgy gondolom nem feltétlenül ettől függ.

2012. szept. 6. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
turkálókban általában nem tucat cuccok vannak
2012. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
dehogynem. amúgy a kiegészítők is sokat számítanak: pl egy stílusos bizsu sokat do a megjelenéseden. nézegesd a többi csajt, és próbálj meg te is kreálni a ruháidból :D
2012. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Én pl szoktam olyat csinálni, h neten kinézek vmi sztáron vagy bárkin egy összeállítást (google a barátunk :) ) és utána ahhoz hasonló cuccot próbálok venni vagy a meglévőket úgy összekombinálni. Most ez csak egy példa de így kb: [link]
2012. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Énis csak azt tudom mondani nézegess külföldi sztárokat vagy magyarokat is akár onnan less el tippeket. Énis azt csinálom, ahhoz hasonló ruhákat vásárolok meg ékszereket. Vegyél sok kiegészítőt mert azzal nagyon fel lehet dobni a szettet. Pl nagy divat az arany sokkarikás karkötő d emég mindig divat a gyöngy is (ne a nagymamás gyöngyökre gondolj) pl nekem van egy nagyonszép három gyönyg karkötő átvan kötve masnival. pl ilyet te is tudsz készíteni csak veszel sima gyöngy karkötőt meg egy anyagot amivel átkötöd.:))



18/L

2012. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!