Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most akkor hogyan öltözzek? A...

Most akkor hogyan öltözzek? A neten olvastam egy csomó tanácsot, azt vettem ki, hogy semmi se áll jól… Tudnátok segíteni, milyen típusú ruhákat húzzak alulra és felülre?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok, körte alakom van, aránytalan vagyok sajna-ez a fő bajom-rövid láb, vastag comb, nagy, kerek hátsó, alig van mellem, vékony a karom, szív alakú az arcom. A cipővel is gondban vagyok, sokat gyalogolok, és ahhoz se a lapos talpú, se a magas sarkú nem jó, pedig jó lenne sportos helyett vmi csinos lábbeli. Előre köszi a segítséget!
2012. aug. 3. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

szerintem az A vonalú szoknya nem állna rosszul. a mellproblémára pedig PUSH UP. :D A magassarkú amugy vékonyítaná a lábad. ja és hangsúlyozd a derekad ha az vékony. és a karodat meg mutogasd. :D

[link] ez a ruha nem lenne rossz szerintem

2012. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy karcsúsítaná, de nem egészséges... nem akarom tönkre tenni a lábam.

A-vonal mindenképp, de meddig érjen? Mert hogy vhogy eltöri a összképet, vagymi...

Nem tudom, van-e push up a méretemben, és hogy lenne-e értelme.

2012. aug. 3. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Pici mellre, mindig jók az olyan felsők, amelyeknek a mellrészénél van egy nagy masni, vagy pl. fodrok.

Pl.: [link]


A körte alakon szerintem szépen mutatnának a most divatba jött pemplumos cuccok, mint pl. ez a blúz:

[link]

[link]


Ha alacsony vagy, szerintem a minibb szoknyák jobban állnának, mert a hosszabbak nagyon összenyomnának.

Ha magassarkút hordassz néha, pl. heti 1x azzal még nem fogod tönkretenni a lábad! Egyébként én sokszor azt veszem észre, hogy az alacsony lányokat a törpesarkú cipők mintha még jobban összenyomnák.. vagy nem is tudom... De próbálkozhatsz telitalpúakkal is, azok sokszor kényelmesebbek.. vagy olyan cipőkkel, amiknek nagyobb a platformjuk, azokba könnyebb is lesz menni.

Pl.: [link]

2012. aug. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, Első vagyok. Nekem van egy barátnőm akinek totál olyan az alakja mint amit te leírtál és a pemplum abszolút nem áll neki jól... nagyon erősíti a csipőjét. Amúgy a masnis ötlet az tényleg tök jó.

Én, több éve már magassarkút hordok, nagyon ritkán laposat és jelentem semmi bajom, sőt... a testtartásom tök sokat javúlt mert kihúzom magam, a lábam se fáj... inkább a laposba szokott...

2012. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Ment a zöld!
2012. aug. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!