Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma már ciki a térd alattig...

Ma már ciki a térd alattig (vádli középig) érő fekete cicanadrág farmer miniszoknyával/rövidgatyával?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából soha nem tetszett ez a fajta összeállítás, így nem tudlak biztatni most sem.
2012. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem tetszik.
2012. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Nadrág szoknyával?

Na ne, ettől már csak egy fokra van a szandál zoknival gumicsizmában, szerintem.

2012. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsó, szerintem félreértettél..
2012. szept. 6. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez mindig is ciki volt. A szoknya harisnyával szép, rövidnadrág meg leginkább magában. Ez a fajta cicanadrág meg nem szép semmivel sem, olyan mintha kinőtted volna, se nem hosszú, se nem rövid.
2012. szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ívy1 ***** válasza:
Szerintem egy farmer minivel jó,a rövidnadrág csak akkor ha még nagyon fiatal vagy.(kb15 körül)
2012. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mmano88 ***** válasza:
Nekem sosem tetszett és sosem hordtam így.
2012. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem elfogadható, bár a rövidnadrágot nem javaslom, viszont a miniszoknya mehet így :))
2012. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eléggé 2007-es trend, manapság már inkább ciki.

Szerintem a miniszoknya harisnyával sokkal nőiesebb és csinosabb viselet, míg a rövidnaci inkább nyárra való (legalábbis nekem nem tetszik sem harisnyával, sem cicanacival).

2012. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!