Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Szabolcs megyében...

Hol lehet Szabolcs megyében szép koktélruhát venni, elfogadható áron (15-20. 000)?

Figyelt kérdés
Leginkább Mátészalka,Nyíregyháza környékére gondolok én.Szalagavatóra kellene.Légyszíves:)
2009. júl. 29. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Koktélruhát? Akkor ezek szerint nem kifejezetten estélyi ruhára gondolsz :) Nos ilyet én Nyíregyházán a Korzóban (Orsay, Mexx), vagy a Plaza-ban (Prima Donna) vennék.

Nagyon jók vannak, és egy ilyen ruhát nem csak életében egyszer tud felvenni az ember :)

Én esküvőre az Orsay-ben nagyon szép ruhát vettem- ez július elején történt, és képzeld, az augusztusi Cosmo-ban viszontláttam a szépséges kis ruhámat! :) Nem kis büszkeséget éreztem... ;)

2009. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Szöszy Fashionba is ugorj be, ha a Plázában jársz. A kolleganőm mostanában vett ott egy kis édeset.
2009. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem.Akkor ezekre a helyekre benézek.De még várnék ötleteket:)
2009. júl. 31. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
énis a Plázát ajánlom,vagy Kisvárdában a Mayoban van most elég sok...én sztem ott fogok venni,nekem is szalagavatóra kell...:):)
2009. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!