Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik keringőruhát válasszam...

Melyik keringőruhát válasszam a szalagavatómra?

Figyelt kérdés

[link] :leginkább az alsó része tetszik


[link]

ennek a díszítése tetszik és hogy alul van pár felhajtott rész

[link]

ennek a felső része tetszik de nem tudom előnyös-e


[link] ez a ruha nagyon elegáns csak félek, hogy kilógnék nagyon a sorból vele


[link] ez a ruha nagyon tetszik mivel felül nem túldekorált lent pedig tüllös



2012. szept. 9. 18:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. és a 4. tetszik a legjobban! :)
2012. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
huuuu az utolsó *.* imádom :D
2012. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. és az utolsó tetszik.
2012. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Második! :) Biztos nagyon szép leszel. :)
2012. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
a második tetszik a legjobban :)
2012. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Első,meg az utolsó a legjobb :D
2012. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nekem is az utolsó tetszik a legjobban csak kicsit drága
2012. szept. 9. 21:06
 18/21 anonim ***** válasza:
szerintem 1, 2 vagy 4 de a legjobb az első, mindenképp azt válaszd!
2012. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az 1. és 5. nagyon jól állnak és gyönyörűek. A 4. is nagyon szép, csak tényleg nem az a megszokott keringőruha.
2012. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Évek óta foglalkozom tervezéssel, varrással.


Az első ruha kialakítása elmegy, a negyediké jó így képről. A maradékot nem is minősíteném, annyira igénytelen. Iszonyatosan fel tudok háborodni, hogy a legtöbb esküvői és alkalmi ruhaszalon milyen kontármunkákat kiad a kezéből.


Nézd meg jobban a képeket:

Mindegyik ruha olcsó, műanyagmerevítős felsőrésszel rendelkezik - valódi alakmódosításra alkalmatlan, és ha egy kicsit eltérő adottságokkal szeretnéd viselni, mint amire készült, deformálódik. Ezzel szemben az acélmerevítős ruhák bármilyen testalkathoz képesek alkalmazkodni.

FIgyeld meg az anyagok tapintását. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ezek mind MŰselymek, MŰszténok.

Figyeld meg a díszítés kialakítását: az ezüstözés, a gyöngyözés minőségét. Ha képről találni benne kivetnivalót, vajon élőben milyen?


Az első képen a ruha elmegy, bár a csípőrésznél az ezüstözés teljességgel felesleges, hiszen optikailag rossz helyen vágja el a ruhát. Ha nem lenne ott, egy sokkal összefogóbb, szebb egészet kapnánk.


A 2. ruhánál egyszerűen minősíthetetlen a gyöngyözés, a ruha tartása (főleg a turnűrre és az alsószoknya idétlen állására gondolok itt), a felső eldolgozás valami siralmas. Az anyaga kb. 500ft/méter lehetett így ránézésre (az elsőé sokkal jobbnak tűnt azért).


A 3. a vékony kis alakodból duci lányzót farag. nincs olyan ember, akinek a félkörívben lefelé ívelő csípszabás jól állna, hiszen pocakot teremt... ráadásul a mellrésze is nagyobb keblekre lett kialakítva. Arról meg, hogy valaki "ducibb" típusú ruhát keresztben húzottra tervez...hát megvana véleményem, csak jobban szélesít. A legfelháborítóbb és szembetűnőbb hiba azonban a mellrész kialakítása, az éles középvarrás, ami teljességgel ellentétben van a ruha "elképzelésével".


A 4. a számomra egyetlen elfogadhatónak/csinosnak talált ruha. Egy kicsit tündérkés, valóban kilóg, de hát nem arról szól ez az ünnep, hogy megmutassátok magatokat?

A gyöngyök kialakítása itt jobbnak tűnik (bár középen látszanak hibák), a design összecseng, az anyag is jobb valamivel az előzőekénél. Mindemellett magasnak mutat a ruha, és elegáns, jó tartással ruház fel.


Az 5. ruhán egy dolgot tennék szóvá: a csípővarrás ismét nem a megfelelő helyen van egy ilyen fazonhoz. egyszerűen bevág a csípődbe, ezzel husibbnak tüntet fel.

2012. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!