Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni FÉRFI csőnadrá...

Hol lehet kapni FÉRFI csőnadrágot? Pl. Fekete, sötétkék, lila, zöld? Sehol nincs, te tudsz vhol?

Figyelt kérdés

Köszönöm! Budapesti kellene,és inkább az olcsóbb megoldás :D


Köszi a választ!


2009. júl. 30. 08:19
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

newyorker ott fiuban szokott lenne fishbone-ból fekete,de farmaranyagbólmégnemláttam, nőinél fishbone v. amisu ,ezek jók de legtöbb kék v. szürke .

énis feketét szeretnék de sehol nincs.

2011. okt. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Laller182 válasza:

[link]


Nekem van pár megvehető csőnadrágom baráti árakon, akár extra szűk is. Ha érdekel, linkeltem a kisboltomat =)

Bárki másnak is!


[link]

2011. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Már nem azért a 20 fillérért:D de van férfi meg női csőnadrág:D

nekem csak 1 van de szerintem jóó:D most akarok venni még párat:D

Miért van férfi csőgatya? Talán mert 1 női csípő szélesebbmint 1 férfi? vagy esetleg a férfi hord a lábaközt valamit?:D

gondolkodjatok már el mielőtt magyaráztok legyetek olyan kedvesek

2011. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

ja és én Zero ba vettem de neten is lehet kapni atticus om van és fekete, annyi baja van h kiszívja a nap és megbarnul sok ilyen ruhával fordul elő mint pls a fekete dakine sapkám is:D

de a pozitívum h mire megunod h fekete addigra már barna:D:D

2011. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Emberek! Csögatyát inkább lányok hordanak.. A fiúkét szükitett szárú nadrágnak hivják.:)^^

Amugy a zarában 10kért vettem egy fekete farmert és az a kedvencem:D de am bármilyen nagyobb beevásárlóközpontban tudsz venni.:D

2012. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
2013. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!