Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lány szép, de nem csinos?

Figyelt kérdés

Alapjába véve szép vagyok, csak nem túl nőies. Eléggé sportosan öltözködök, szinte minden nap csak egy egyszerű farmer és tornacipő, valamint egy átlagos póló van rajtam. Próbáltam változtatni, de ahányszor elmentem venni valami nőiesebb dolgot, soha nem találtam semmit ami tetszett volna, vagy ugyanazokat a sportos dolgokat vettem meg. Ha pedig találtam valami olyat ami tetszett, abban meg nem éreztem jól magam.

Mit tudnék csinálni? Egyáltalán számít a ruha?


Köszönöm a válaszokat. :))

16L



2012. szept. 1. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Nálam a szép, a csinos felsőfoka. :)
2012. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A csinos alatt a ruhát értem. :D
2012. szept. 1. 13:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokat számít, egy nőnek legyen stílusa, legyen kifinomult de mégis vad, tudja, hogyan kell megjelenni nyilvánosan.
2012. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tornacipőben és farmerban is lehet valaki nőies.

Olyan ruhákat viselj amiben jól érzed megad. És ami szerinted jól áll neked.

2012. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem a ruha teszi az embert. Nekem elég az, ha tiszta ruhában jár egy lány, de tök mindegy milyen stílusú a ruha. Első voltam. :)
2012. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, értem mire gondolsz! Szép arc, de nem nőies megjelenés. Hát, én soha senkit nem akarnék megváltoztatni, szerintem az a jó, ha az ember önmagát adja (öltözködés terén is). Vagyis ha valaki nem az a nőies típus, akkor ne erőltessen szoknyát magára, mert az nem ő.

Mindezek ellenére azért nálam egy fontos szempont a csinos nőies megjelenés, meg persze az ehhez illő viselkedés.

Nagyon fontos ugyanis az összhatás, mert az sokkal többet elárul (általában) az illetőről, mint ha csak az arcát néznénk kizárólag.

21/f

2012. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a ruha. Egy nõ úgy AZ igazi. Sajnos sok lány úgy öltözködik mint egy fiú.
2012. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16 éves vagy, könyörgöm, ráérsz még nőcis lenni...
2012. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem maradj ilyen amikor ilyen kedved van.. de amikor ki kell öltözni, akkor légy nőcis ;)
2012. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Legyen stílusod.
2012. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!