Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szoktatok rendelni internet...

Ti szoktatok rendelni interneten amerikai mintázatú dolgokat?

Figyelt kérdés

és ha igen hol lehet?


Köszönöm a válaszokat :)


2012. szept. 12. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem, nem vagyok amerikab.zi.

Te amúgy mikor jártál ott, hogy ennyire szereted? Mely részeit jártad be? És mennyi ideig voltál, hogy már ismered annyira, hogy eldönthesd, hogy szereted?

2012. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

lehetőleg normális válaszokat!

Nem jártam még ott, de ismerőseim voltak és nekik tettszik.

2012. szept. 12. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Jaaa, jó magyarázat! :) Nekem meg tetszik a vegetáriánus progresszív grindcore, akkor neked is?
2012. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a kérdésemre szeretnék választ kapni!
2012. szept. 12. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Megértem az első hozzászólót, marha unalmas ez hogy divatból hordanak ilyesmit az emberek. Főleg hogy az amcsik nagy része azt sem tudja mi az a Magyarország... de azért mi szeressük őket... az a divat. Ebay.com-on lehet rendelni ilyesmit egész biztosan.
2012. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 laci911 ***** válasza:
Nem kell rendelni pull and bearban van meg terranovában is láttam egész jókat de DE én Férfi vagyok és Féfi ruhákat nézem csak. Aúgy meg amcsi jó hely CSak nehéz megélni sok jó márka van de azok mind Drágák .
2012. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz Amerikába menni, hogy valaki felvehessen egy pólót azért, mert tetszik neki a MINTA! Ennyi erővel ne vegyek fel sárga-zöldet mert Brazíliában sem voltam, a piros-fehér meg egyenesen lengyel majom. Minden kínai tele van vele. New Yorkerben, Retroban is láttam.
2012. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Laci fiam te voltál ott kint?


"y CSak nehéz megélni sok jó márka van de azok mind Drágák "


Megélni akkor nehéz, ha hülye vagy, de ez a legtöbb országra igaz. Amerikában, ahol meg lehet élni kutyasétáltatásból meg bébiszitterkedésből...pfff.

Sok jó márka van - és rohadtul nem drágák. pl. a Levi's konkrétan feleannyiba kerül, mint itthon vagy Németországban.

2012. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!