Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel holnap este a...

Mit vegyek fel holnap este a Hooligans koncertre? És a hajamat milyenre csináljam meg? 15/L

Figyelt kérdés

Holnap este lesz nálunk Hooligans koncert, és nem tudom, hogy hogyan nézhetnék ki. Barátnôimmel megyünk el. (Persze ott lesz egyik barátnôm anyukája is, aki majd néha ránkpillant. (: )

Azt szeretném kérdezni, hogy mit gondoltok, hogy nézzek ki. Mármint gondolok itt esetleg sminkre (elég jól tudok sminkelni és sok eszközöm is van hozzá, de utcára nem festem magamat), hajra (hogy csinálhatnám meg), és öltözékre is.

Ti mit "öltenétek" magatokra az én helyemben? (:

15/L


2012. szept. 14. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Na ebből is látszik, hogy a Hooligans nem rock (ahogy azt sokan állítják) hanem nyálzene.....
2012. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Azért nyálzene, mert egy 15 éves lány is kedvelheti? Szerinted csak 30+ szerethet valami értelmeset is az ember? A logika...
2012. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem füstös szemed legyen és farmer meg valami rock 'n' rollos (vagy ha van Hooliganses) póló. nem szeretnél magaddal vinni?:D
2012. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utóbbi két választ!

Igen, valószínûleg valami olyasmi lesz holnap este.

Ha gondolod nyugodtan eljöhetsz! Biztos vagyok benne, hogy nagyon jók lesznek! ;)

Még jöhetnek ötletek, nem harapok.

Ti milyen frizurát tudnátok elképzelni egy ilyen koncerten?

2012. szept. 14. 21:58
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
hehe, jó is lenne, csak nem épp a közelben van...:)
2012. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem azért mert 15 évesen szereti, hanem mert ultra bajban van, hogy mit is vegyen fel.... jajj divatos legyen ám! Az nagyon fontos!
2012. szept. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha velem van problémád, akkor ne tegyél ilyen megjegyzéseket a banda irányába, kérlek!

Csak szimplán megkérdeztem, hogy mit vehetnék fel, hogy beleilljek a tömegbe. Csak azért, mert még sohasem voltam rockkoncerten. Nem szeretnék "jujj divatosan kinézni", nem olyan fajta lány vagyok.

2012. szept. 15. 11:03
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

kedves előző válaszoló!

talán érdekli, hogy mit vegyen fel egy koncertre, mert nem hiszem, hogy a te általad kedvelt bandád koncertjére elmennél bő kötött pulcsiba és melegítőbe. óén is sokat gondolkozom mit vegyek fel egy koncertre... ráadásul ő még nem is volt rock koncerten.

2012. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ezt a választ is! ((:

Most hiperszuper boldog vagyok, végigtomboltam az egész 2 órás koncertet. Holnapra biztosan izomlázban lesz minden tagom, de megérte. Sokkal jobbak voltak, mint gondoltam. <3

Ha érdekel titeket, leírom, hogy hogyan néztem ki.

Ruha: Fekete, hosszú csônadrág; fekete magasszárú cipô; fekete hosszúujjú poló; rövid derekú farmerkabát

Smink: Fehér arc; (halványan) lilás száj; füstös szemek

Haj: Nem csináltam vele szinte semmit csak kicsit összekócoltam (:

Köszönöm mindenkinek, aki értelmesen válaszolt. (:

2012. szept. 15. 23:27
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

nincsmit, örülök, hogy jól érezted magad.

hát igen, tényleg eszméletlenül jól nyomják élőben*-*

2012. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!