Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Miért nem szerettek...

Lányok! Miért nem szerettek elfogadni ajándékot fiú havertól ha éppen nem szülinapra vagy valamilyen alkalomra kapjátok hanem csak úgy?

Figyelt kérdés
Van egy lány haverom akivel már régóta ismerjük egymást ès szeretek neki csinos nőcis rucikat venni ajándékba de eddig csak egyszer engedte és ha mostanában felhozom a témát hogy elmehetnénk vásárolni akkor mindig csak halogatja meg kínosan érzi magát pedig nem kérek cserébe semmit max hogy abba legyen az esti buliba.Szerintetek miért nem fogadja el? 24/F

2012. szept. 15. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azt érzi, hogy te többet akarsz tőle, de ő csak barátként tekint rád.
2012. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még akkor is kínosan érezném magam, ha egy barátnőm venne nekem ruhát, mert - számomra - a ruha nem egy tipikus ajándék, és drága is. Ha pedig egy fiútól kapnám, direkt azért, mert nőcis, és vegyem fel azt az esti buliba, rögtön azt gondolnám, hogy akar valamit, különben "mindegy" lenne neki, mit veszek fel.
2012. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pedig semmi többet nem akarok tőle egyszerűen jóban vagyunk és szeretem ha egy lány sexy ruhát hord és valahol az is tetszene ha megvetetne velem ezt azt... lehet hülyén hangzik de így van :)
2012. szept. 15. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert szerintem azt érzi, hogy nem tetszik neked ahogy öltözik és ezért karod megváltoztatni. inkább hagyd a barátnőkre. amugy is ha kapsz valamit illik visszaadni hiába nem kéred, emiatt biztos rosszul érzi magát, mert lehet nem tetszene neked amit tőle kapsz vagy nincs pénze rá.

ha mindenképp akarsz venni valamit javaslom a kiegészítőt , egyéb csecsebecsét :)

2012. szept. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor ezt mond el neki is. :-)

konkrétan a páromnak sem hagyom, hogy mindenfélét vásároljon, pedig tényleg mindent megvenne nekem, ami tetszik, csak szarul érezném magam.

2012. szept. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert kicsit furcsa hogyha rá akarod költeni a pénzed pedig csak barátok vagytok. Főleg ruhát ami azért nem egy mindennapos ajándék és mint írták drága is. Az emberek komoylabb párkapcsolatban vesznek ruhát a párjuknak nem a barátjuknak/haverjanak.



szerintem attol is tart kicsit hogy majd cserébe elvársz valamit.

2012. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 #Anna# válasza:
én konkrétan örülnék ha lenne ilyen kedves fiu barátom :') de sajnos olyan érzéketlen barmokkal vagyok körülvéve..
2014. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!