Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti miben tesiztek...

Lányok! Ti miben tesiztek tornaórán?

Figyelt kérdés

Csak úgy kíváncsiságból kérdem kíváncsi vagyok hogy ki mit visel.

Én fekete tornacipőt, sötétkék rövidnadrágot, és egy fehér pólót vagy egy iskola címerével ellátott kék pólót attól függ melyik tiszta. Amikor hidegebb van akkor meg engedett a melegítő viselése. kort is írjatok!

Én 17 éves vagyok



2012. szept. 16. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nálunk kötelező rövidnadrág és póló van fiúknak és lányoknak is

képzelheted, hogy áll rajtunk :D

15/L

2012. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
manapság mindenki abban tesizik amiben akar csak tesizzen mert már az a csoda ha tesizik valaki, van egy pár kivétel iskola akiknél kötelező pl kék színű poló meg stb de már ritkaság
2012. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
futócipő, fehér póló, fekete pamut hosszúnadrág
2012. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekünk kötelező a fehér színű póló, a nadrág az nincs megszabva, csak sportos legyen.

17/L

2012. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Sose tesiztem, inkább elmentem és adtam pár ezrest a dokinak egy egész éves felmentésért...
2012. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig cicanaciban és egy fehér topban. Nekem kényelmesebb, ha nem bő vackokban vagyok, ugyanakkor arra is odafigyelek, hogy csak természetes alapanyagú holmikat hordjak tesiórán. Most a topot le kellett cserélnem, elvileg sulis pólóban kéne lennem (sárga póló+felirat), de nem vettem, csak egy sima sárga pólót. Nem olyan kényelmes.
2012. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
fehér póló vagy egy rendezvényen kapott mintás póló (az alapja fehér ) strandrövidgatya xd.. legalább amikor 35fokba futottunk kint nem sült bele a seggem . de télen valószínű egy fekete gatya és sportcipő.
2012. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező a fehér sulipóló, de senki nem hordja azt, a tesitanárunk mondta hogy neki elég a sima fehér póló is ne a sulisat izzadjuk tele, mert az azért még is csak egy jó emlék lesz későbbiekben. Én fehér sportcipőt hordok, valamikor hosszú cicanadrágot valamikor csak egy fekete shortot attól függ milyen az idő és mihez van kedvem. Ha olyan anyagot veszünk ahol többet kell nyújtózkodni akkor ujjatlanba szoktam tesizni. Ja és mindig veszek fel sport melltartót mert nekem úgy kényelmesebb. 16/L
2012. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kínais fehér tornacipő, fekete mackó, világosrózsaszín póló. 16l
2012. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fekete tornacipő, fekete rövidnadrág, és egy póló.. általában egy zöld trikó, vagy ha hűvösebb van a kék, suli címeres pólómban. 16/L
2012. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!