Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti miben tesiztek?

Lányok ti miben tesiztek?

Figyelt kérdés
elsősorban nem arra vagyok kíváncsi hogy milyen póló és nadrág hanem az hogy hűvösebb terembe mit vesztek fel inkább? Én melegítő nadrágban és egy hosszabb fehér pólóba tesizek de az kevés mindig kilóg a derekam egyes feladatoknál és majd megfagyok. Ti miben tesiztek, hogy oldjátok ezt meg? Túlságosan felöltözni se akarok mert akkor szétrohadok benne tehát pulóver még pluszba már nem olyan jó 16/L
2011. okt. 17. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi tanárunk télen sem engedi a hosszú nadrágot...

Amúgy tűrd be a pólód, derékmelegítőt vegyél alá. Lehet nem túl szexuális, de ha egyszer fázol.

2011. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél alá egy hosszú trikót (egy sima ujjatlan is lehet akár), ami rád tapad, és be tudod tűrni a nacidba. Akkor nem lóg ki a derekad. Vagy veszel fel egy derék melegítőt.
2011. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én foci nadrágban,foci cipőben meg pulcsiban..:D

nem szokott melgem lenni,mondjuk nem is csinálok meg minden feledatot ..:D

2011. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
vagy egyszerűen csak vegyél fel egy hosszabb pólót...ne olyat amiből kivan a derekad
2011. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel hosszabb pólót, és, ha így is fázol, akkor vegyél alá még egy trikót.
2011. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Általában vastag cicanadrág és egy trikó... bár mostanság már nincs tesiórám. Nálunk agyon volt fűtve a tornaterem:P
2011. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
hideg van mint az állat,sportnaci + dzseki :/
2011. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én még télen is kintitesin cicagatyában meg pólóban plusz a tornacipő


de persze veszek rá egy meleg pulcsit


mármint nem a cipőre hanem magamra xd


futásnál úgy is bemelegedek :)


13l

2011. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekünk a tanár azt mondta, ha fázunk menjünk orvoshoz. egyébként nálunk március 21-től október 21-ig szabad kint tesizni, bent a tornatermünkben padlófűtés van.

13L

2011. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!