Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek, hogy...

Hogyan öltözködjek, hogy kevésbé legyen feltűnő a mellem?

Figyelt kérdés

Zavar, hogy az ellenkező nem állandóan bámulja. Pedig nem teszem közszemlére, arról viszont nem tehetek, hogy megnőttek. Teszem hozzá nem olyan túl nagyra (80B-s a melltartóméretem).

Milyen fazonú ruhákkal terelhetném el a figyelmet róluk?

Ha lehet, linkeljetek.

Előre is nagyon köszi a válaszokat :)



2012. szept. 16. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne látsszon ki és ne látszódjon kereknek, hanem inkább laposnak, akkor szerintem nem fogják megnézni. 19/f
2012. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szokott kilátszódni, de a többit hogy tudnám kivitelezni? Egyáltalán miért kell folyton bámulni?! Azt még megértem, hogy azt megbámulják a pasik, ami ki van pakolva, de hogy a normálisan felöltözött nők mellét miért kell? Vagy ha már igen, akkor miért nem lehet diszkrétebben?
2012. szept. 16. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Azért van a szemük hogy bámulják ami tetszik nekik, miért zavar ez téged?
2012. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bámulják, ha jólesik, de miért nem lehet diszkréten?
2012. szept. 16. 20:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán valamilyen hosszabb nem túl feszes ruha laposabbnak láttatja a mellet.(szövetkabát, vagy hasonló így őszre és télre, öltönyhöz én is szövetkabátot veszek fel, mondjuk nem ebből a célból, egyértelműen)

Én nem tudom, nem szoktam senkit sem látványosan bámulni.

Diszkréten a koczkák aratnak.

Első voltam.

2012. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem is a melleidet bamuljak, hanem a pulcsid vagy a felsöd, csak te annyira ra vagy kattanva a mell-temara, hogy ezt is ilyen szemmel levetköztetesnek veszed. Inkabb elvezd ki a helyzetet:D
2012. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


bővebb pulcsikat.

2012. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbáld pozitívan felfogni, és ne foszd meg a fiúkat ettől a jó dologtól! :D

Ha tényleg nem rakod ki, és nem is viselkedsz kihívóan, akkor vedd bóknak! Ha valaki kirakja, az azt akarja elérni, hogy megnézzék. De Neked nem kell kiraknod ehhez, gondolj erre! :)

Viszont ha nagyon zavar, kényelmetlennek érzed, akkor egyszerűen csak szólj rájuk, hidd el, soha többet nem mer majd ránézni, úgy megijed, vagy meglepődik. Elég ciki lesz neki, ha még hallják is :D

2012. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi 8., igazad van :)


Egyszer rászóltam egy vén kujonra a buszon. Félreérthetetlenül bámulta (nem volt kirakva akkor sem), közben nem vette észre, hogy a napszemüvegem mögül én meg őt nézem. Azt azért már erős túlzásnak éreztem és rászóltam. Hát rögtön összehúzta magát..

2012. szept. 18. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!