Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok!? Milyen színű magassar...

Lányok!? Milyen színű magassarkú cipőt vennétek fel arany színű koszorúslányruhához?

Figyelt kérdés

Néztem cipőket, láttam egy csillogós arany színű hegyes orrú magassarkú cipőt és egy ezüst színű szintén elől zárt, hegyes orrú, de az szandál azaz hátul csatos. Szóval értitek.

Melyiket vegyem meg? Melyik megy jobban az arany színű rucohoz?

Segítsetek!

Köszike.


2009. júl. 31. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Arany színűhöz vagy aranyszínűt, vagy fehéret vennék fel. De leginkább vékony pántos, magassarkú fehér szandál menne hozzá szeritem.
2009. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a menyecskeruhám volt arany. Vettem egy bézs lapos sarkút, és egy arany magasat. Mindegyikkel szép volt. De egy halványbarnával is el tudnám képzelni.
2009. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az 1. vagyok ismét. Igen, a halványbarna és a bézs is menne hozzá!
2009. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2009. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ezüst színűt szerintem semmiképp ne vedd meg! Az arany, ahogy elképzelem magamban, tökéletesen állna hozzá. :)
2009. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen aranyszínűt vennék,úgy az igazi!
2009. júl. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oks, akkor azt az arany színű cipőt veszem meg :)Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 1. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!