Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fáj a talpam a magassarkútól...

Fáj a talpam a magassarkútól napokig. Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés
1 napig van rajtam hetente, de aztán egész héten fáj a talpam+néha a bokám is. Egyébként csak 6 cm-es, nem brutál magas, raktam bele zselés betétet is. Van valami krém amitől hamarabb elmúlna a fájdalom? Másoknak hogy nem fáj? Van aki minden nap 12 cm-esbe jár és semmi baja...

2012. szept. 17. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
pihentesd :)
2012. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha minden cipőnél ez van, akkor inkább ne erőltesd.

Ha csak egy cipővel fordul elő, akkor kuka, és vegyél egy normális és kényelmes cipőt. :D

Nekem ilyen csak akkor van, ha sokáig laposban mászkálok, aztán felveszem a 10 centis sarkú cipőt, de két nap után megszokom megint, szóval szerintem nem azzal lehet nálad baj. :S

2012. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hozzászoksz, talán jobb lesz, de nagyon nem éri meg, mert a rendszeres magassarkú viselés csak tönkreteszi a lábaidat.
2012. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!