Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mentetek már csajok el úgy...

Mentetek már csajok el úgy szoknyában otthonról hogy nem húztatok alá bugyit? Akár véletlenül akár mondjuk fogadásból. :D Ha igen, nem szúrt szemet senkinek a helyzeted?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
max egy ribanc megy el úgy otthonról, ja meg aki ezzel keresi a kenyerét, normális lány/nő nem tesz ilyet.
2012. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mennék sehova bugyi nélkül, nem vagyok egy magamutogató ribanc.
2012. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A ribanc és aki ezzel keresi a kenyerét az sztem ugyanaz. De egyébként igazatok van. Csak gondoltam hátha van ilyen is.. Van egy barátnőm aki bár ilyet nem tett még,illetve nem tudok róla,de szokott baromságokat megcsinálni egy-egy hülye fogadásból mert valaki azt mondja neki hogy úgysem meri.
2012. szept. 18. 13:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer igy mentem el piacra! 7 évesen!!!! :D


Anyukám megkért, hogy menjek ki a piacra,almát venni, reggel elaludtam,és láttam, hogy mindjárt vége a vásárnak (kisvárosban élünk, itt csak 10 órág vannak kint az árusok), csak felkaptam egy kisruhát, letoltam a pizsama nadrágot, és uccú a birngához. 3 km-re lakunk a piactértől, szeles idő volt. Éreztem én útközben, hogy valami nem stimmel, de nem volt időm gondolkodni, nem akartam alma nélkül maradni. Már majdnem odaértem, mikor észrevettem, hogy nincs rajtam bugyi.(a legrosszabb az volt,hogy rövid volt a szoknyám és bringán nem sokat takartam magamból, igy sztem,aki látott,az látott mindent :D) Nagyon szégyelltem magam. :D

Nagyon régen történt, de még most is tisztán emlékszem arra a pillanatra,amikor rádöbbentem a meztelen valóságra. :D

2012. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, és nem lett tőle semmi bajom.

Nem vette észre senki.

2012. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
13:47: Aranyos szituációba keveredtél. :) Utolsó: Ezt hány évesen tetted meg,és milyen okból? :D
2012. szept. 18. 18:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Van olyan harisnyanadrágom, amihez nem veszek bugyit. Vastagított tangafazonú.
2012. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálunk osztálytársam farmer szoknyát vett fel még 10 eves koraban nem vett fel bugyit es omg :D mindenkinek szemet szurt.. :P
2016. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem, mert nekem az az első, hogy bugyit húzok, ha bárhova felöltözöm.


Viszont láttam már olyat plázában, hogy nő bikinifelsőben és strandkendőben volt, a strandkendő mozgott, ahogy ment, és nem volt alatta semmi... de bikinalsó se, tényleg.

2017. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!