Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti minden nap más ruhában...

Ti minden nap más ruhában mentek suliba?

Figyelt kérdés
Ha pld ma megyek egy piros farmerban meg egy fehér pólóban és másnap megint a piros nacival, de más pólóban megyek az ciki?
2012. szept. 18. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nadrágba nem...de pólóba szerintem nagyon gáz. a lényeg hogy jól kombináld a cuccaid!
2012. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nadrág nem pulcsi sem mindig. de póló az alap, hogy tisztát veszek minden nap..

van egy osztálytársam(lány) és kb 3 napig ugyan abban az ingben jött suliba a felső olyan büdös volt, hogy ott álltam tőle 2 méterre és majdnem hánytam.(nem vagyok hányós de azt a csípős büdös izzadság szagot egyszerűen nem bírja a gyomrom főleg, hogy beteg is vagyok..)

2012. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy nadrágot több nap egymás után is felveszek, de pólót minden nap másat:)
2012. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
ebben az évben még nem voltam 2x ugyanabban a ruhában..:) 18L
2012. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én minden nap más ruhában megyek.Megvannak a szettjeim és azokat váltogatom.Mondjuk a legtöbb osztálytársam nem vált minden nap nadrágot mint én,de szerintem sem kell,én se azért teszem mert már koszos. 17/L
2012. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 jó sok ruhád lehet....
2012. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!