Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnek Bp. -en es kornyeke...

Hol tudnek Bp. -en es kornyeken olcso de jo minosegu csofarmert venni? (kb.4000-5000 ft-ban gondolkozom) Van most akcio a Bershka-ban vagy NewYorkerben?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:

C&A-t ajánlom, sztem vannak jók, mondjuk a zöme azért inkább 5-6ezer között van, de egész jók. :)

Akciók vannak mindenhol, csak jól kell kifogni. :D Indulj neki, aztán biztos találsz valamelyikben megfelelőt. Nem érdemes konkrétan indulni, mert akkor tuti nincs méretben, nincs olyan fazon, stb, én leglaábbis mindig úgy járok. xD

2012. szept. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
F&F márka, amit a Tesco árul...jó a minősége és most azt hiszem, olyan 4 ezer körül vannak mindenféle színű csógatyók...
2012. szept. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az első kettőnek is igaza van, Bershkárban-New yorkerben most nincs akció, majd decemberben lesz, szóval ajánlom az F&F-et én is
2012. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kínaiban is épp ugyanolyan a minőség, csak jóval olcsóbb. Nézz be valamelyikbe.
2012. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kínaiban is 4000 egy gatya, most vettem...úgyhogy teljesen mindegy...
2012. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:-) el is indulok majd valamelyik nap egy nagy korutra:-)
2012. szept. 19. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!