Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy nem fáznak ilyenkor...

Hogy nem fáznak ilyenkor mezítláb?

Figyelt kérdés

Ma a hideg és az eső ellenére is láttam a városban egy flip-flopban mezítláb (és kabátban :D) mászkáló lányt az utcán, meg egy srácot is szandálban, mezítláb és dzsekiben!


Ők, hogy nem fáznak így?



2012. szept. 20. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is flip-flopban mászkál még, és amúgy lefagy a lába kb.
2012. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
en is neztem reggel, az emberek kb. 70%a nyari cipoben,25%atlagos, es 5% idohoz megfelelo. harisnya magssarku papuccsal. balerina cipo zokni nelkul..szandalok stb.. 1emberen lattam gumicsizmat(+en) meg nehanyon csizmat
2012. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Nehezen alkalmazkodnak, nem időjárás szerint öltözködnek. Ha előző nap 30 fok volt, hiába van másnap 10 fok és zuhogó eső, képtelenek normális ruhát felvenni.
2012. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Hű de könnyű ítélkezni. Azt veszek fél amit akarok, és van aki fázik más meg kevésbé, senkinek semmi köze hozzá. Jó hogy külön nem kell engedélyt kérni mikor mit szabad felvenni. Főleg az utolsó egy nagy f@sz, de a kérdező se különb.
2012. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Fázunk. Én tegnap vettem fel nyitott szandált, mert egész egyszerűen nem volt kedvem a zárt cipőhöz. Mikor késő este hazaértem, olyan jó meleg lábfürdőt vettem, hogy már ezért megérte egész nap fagyoskodni, amilyen jól esett :)
2012. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen hülye időben azt sem tudod mit vegyél fel....
2012. szept. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
4. valaszolo, en is birom a hideget, de azert az eso is esett, amikor a kerdest feltettek.+ hideg. egyszeruen rossz volt nezni, ahogy megy tonkre a kis balerina cipo(enged el a ragasztas) meg azik at a harisnya, alltak a vizben az emberek. raadasul kabatban voltak, tehat nem volt meleguk sem.. csak a cipo nem stimmelt.
2012. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mezítlábas szandálban járkálok most is. Nem vagyok lábfázós és kész. Mindenkinek más a hőérzete.
2012. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még most is sokan így mászkálnak az utcán. Október van!
2012. okt. 7. 13:21
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma reggel is láttam egy lányt bőrdzsekiben, hosszú farmernadrágban és szandálban, mezitláb. Lehet, hogy nem fázós a lába, de éjszaka kb. 5 fok volt felénk...

Ennek ellenére azt mondom, ha neki kényelmes így, akkor hordja.

2012. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!